Horké tipy

Feromony pro muže i vibrační kroužky

Chcete se stát tou jedinou sexuální touhou vaší partnerky a použijete pro výsledek jakékoliv prostředky? Pak vás určitě zaujmou tyto erotické pomůcky a feromony pro muže, se kterými bude váš sex plný vášně a vaše ženská bohyně se nebude moci nabažit touhy po vás.

Podpořte svádění a předehru něčím neobvyklým

Vytvořte ty nejlepší podmínky pro příjemný večer a čas svádění. K tomu vám pomohou feromony pro muže. Pánské parfémy s příměsí feromonů navodí přitažlivost vaší partnerky vůči vám. Můžou za to právě feromony, které ze sebe vyzařuje každý živočich a vábí tak k sobě svou budoucí partnerku. Tento přirozený pud přírody v sobě mají i lidé, avšak postupem evoluce a moderní doby ho dokáže každý člověk v sobě potlačit. V podvědomí však zůstává, a tak i feromon pro muže v parfému dobře zafunguje.

Pokud chcete zvýšit přitažlivost i k vaší partnerce, pak můžete pořídit i parfém s feromony pro ženy. Vaše partnerka tak pro vás bude ještě více atraktivní a přitažlivější.

Zvyšte vaši výdrž jednou tolik

Každý muž si přeje, aby byl výkonný při sexuálních hrátkách co nejdelší dobu. Pro podporu erekce existuje mnoho afrodiziak a erotických pomůcek. Tou nejoblíbenější stále zůstávají kroužky a návleky na penis. Nasaďte si vibrační kroužek na kořen penisu a prodlužte svou erekci o několik dalších minut. V kombinaci s feromony pro muže bude vaše partnerka v sedmém nebi.

Pořiďte pro vaši partnerku erotické překvapení

Vyberte v sekci erotických pomůcek nějaký zajímavý lubrikační gel. Například gel s hřejivými účinky mezi vámi probudí ještě více vášně a vaše hrátky budou o to intenzivnější. Pokud ale nejste zastánci lubrikačních gelů nebo zkrátka nejsou ve vašem vztahu vůbec třeba, můžete svou partnerku překvapit i nějakou erotickou hračkou, jako je například vibrátor pro ženy.

Ať už zvolíte kteroukoliv variantu z erotických pomůcek nebo rovnou všechny naráz, věříme, že vaše intimní chvíle budou mnohem zajímavější.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije