Feromony pro muže i vibrační kroužky

Chcete se stát tou jedinou sexuální touhou vaší partnerky a použijete pro výsledek jakékoliv prostředky? Pak vás určitě zaujmou tyto erotické pomůcky a feromony pro muže, se kterými bude váš sex plný vášně a vaše ženská bohyně se nebude moci nabažit touhy po vás.

Podpořte svádění a předehru něčím neobvyklým

Vytvořte ty nejlepší podmínky pro příjemný večer a čas svádění. K tomu vám pomohou feromony pro muže. Pánské parfémy s příměsí feromonů navodí přitažlivost vaší partnerky vůči vám. Můžou za to právě feromony, které ze sebe vyzařuje každý živočich a vábí tak k sobě svou budoucí partnerku. Tento přirozený pud přírody v sobě mají i lidé, avšak postupem evoluce a moderní doby ho dokáže každý člověk v sobě potlačit. V podvědomí však zůstává, a tak i feromon pro muže v parfému dobře zafunguje. Pokud chcete zvýšit přitažlivost i k vaší partnerce, pak můžete pořídit i parfém s feromony pro ženy. Vaše partnerka tak pro vás bude ještě více atraktivní a přitažlivější.

Zvyšte vaši výdrž jednou tolik

Každý muž si přeje, aby byl výkonný při sexuálních hrátkách co nejdelší dobu. Pro podporu erekce existuje mnoho afrodiziak a erotických pomůcek. Tou nejoblíbenější stále zůstávají kroužky a návleky na penis. Nasaďte si vibrační kroužek na kořen penisu a prodlužte svou erekci o několik dalších minut. V kombinaci s feromony pro muže bude vaše partnerka v sedmém nebi.

Pořiďte pro vaši partnerku erotické překvapení

Vyberte v sekci erotických pomůcek nějaký zajímavý lubrikační gel. Například gel s hřejivými účinky mezi vámi probudí ještě více vášně a vaše hrátky budou o to intenzivnější. Pokud ale nejste zastánci lubrikačních gelů nebo zkrátka nejsou ve vašem vztahu vůbec třeba, můžete svou partnerku překvapit i nějakou erotickou hračkou, jako je například vibrátor pro ženy. Ať už zvolíte kteroukoliv variantu z erotických pomůcek nebo rovnou všechny naráz, věříme, že vaše intimní chvíle budou mnohem zajímavější.

Publikováno: 11. 03. 2021

Kategorie: Horké tipy

Autor: Hanka Trnková