Potřebujete novou střechu? Nechte si ji postavit na klíč a ušetříte spoustu starostí!

V rámci rekonstrukce bydlení byste se jako první měli pustit do střechy. Ani vy přece nechcete bydlet v domě, do kterého zatéká. Zateplení fasády, výkop bazénu a realizaci okrasné zahrady můžete odložit na později. Střecha nás chrání před nepříznivým počasím a zároveň se významně podílí na estetické stránce objektu. Díky vhodně zvolené střešní krytině může i starší stavba vypadat skvěle. Jak si však počínat v případě, že s rekonstrukcí či stavbou zbrusu nové střechy nemáte žádné předchozí zkušenosti? Nechte si ji udělat na klíč!

Jak vybrat stavební firmu, na kterou se můžete spolehnout?

Proč byste se měli rozhodnout pro střechu na klíč? Ušetříte spoustu času a nebudete se muset o nic starat. Stavební firma zajistí vše od projektové dokumentace, až po dodávku materiálů a samotnou realizaci. Vašim jediným úkolem je najít firmu, na kterou se můžete ve všech ohledech spolehnout. Stavební firma, které svěříte stavbu střechy na klíč, by měla důsledně dodržovat moderní technologické postupy, doporučit vám kvalitní materiály a v neposlední řadě zajímavou cenu. Výše investice je pro většinu lidí rozhodující, nicméně nezapomeňte na to, že se příliš nízká cena nutně projeví na kvalitě odvedené práce nebo použitém materiálu. Uvědomte si, že dobře zrekonstruovaná střecha či nová střecha na klíč musí vydržet velmi dlouho a nesnažte se proto za každou cenu ušetřit. Kontaktujte stavební firmu, která své práci rozumí a bez výmluv vám ukáže své reference.

Jak probíhá realizace střechy na klíč?

Budete se divit, ale celý proces stavby střechy  je velmi dynamický. Poté, co si vyberete stavební firmu, která splňuje všechna výše zmíněná kritéria, vyplníte poptávkový formulář na webu (případně ji kontaktujete telefonicky nebo e-mailem). Obratem dostanete nezávaznou cenovou kalkulaci a budete-li s ní souhlasit, vypracuje firma na základě dodané projektové dokumentace (nemáte-li projektovou dokumentaci, můžete si ji nechat zhotovit) či podkladů investora 3D model. Po doladění nedostatků a podpisu smlouvy vaše starosti končí. O zbytek se postará stavební firma, která vám předá střechu ve stavu, jež byl definován ve smlouvě.

Publikováno: 30. 07. 2014

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: střecha na klíč