Nezapomenutelné zážitky v khaki barvách

Přemýšlíte, co s volným časem a rádi byste alespoň na chvíli „vypnuli“? Možná vám to bude připadat zvláštní, ale stále více lidí nachází potěšení v oblíbené outdoorové aktivitě jménem airsoft. Pokud jste si hru na vojáky pro dospělé ještě nevyzkoušeli, obvolejte partu kamarádů a vydejte se vstříc dobrodružství. O popularitě airsoftu svědčí i fakt, že se mu oddávají i ženy. Vzhledem k anitmilitaristickým postojům docela paradox, co říkáte? Týmové souboje, rekonstrukce historických bitev a simulace taktických manévrů nás zkrátka přitahují i přesto, že máme k opravdovým válkám a zabíjení negativní postoj. Svým způsobem by se tyto aktivity daly přirovnat k počítačovým hrám. V těch přece taky bez slitování střílíme do všeho, co se hýbe a to i přesto, že bychom v reálném životě neublížili ani mouše.

Bez pořádného nádobíčka v terénu neuspějete

Vraťme se však k outdoorovým bojovým aktivitám. Ještě předtím, než zamknete kancelář a dáte na pár dní, nebo alespoň jedno odpoledne sbohem každodenní rutině, by vaše kroky měly směřovat směrem na army shop Praha. Vlastně ani nebudete muset někam chodit. Stačí, když do prohlížeče naťukáte adresu internetového obchodu armyprodej.cz a prozkoumáte široký sortiment značek S.P.M. Liberec, HELIKON, B.A.T.A.C. A dalších známých výrobců. Vylíčit konkrétní zboží by bylo skutečně na dlouho, a abychom vás natěšili, zmíníme alespoň ty nejprodávanější. Kromě kompletního oblečení do terénu (taktickými botami počínaje, ochrannou přilbou na airsoft konče), se můžete těšit na praktické pomocníky v podobě dalekohledů, chemických světel, svítilen či lopatek. Neměli bychom zapomenout ani na populární bundy typu „bomber“ či bundy RAF pilotů.

Pro boj, kempování i do sbírky

Army shop armyprodej.cz je perfektním zázemím pro všechny outdoorové nadšence, ale i milovníky kempingu. Na své si přijdou i sběratelé, pro které jsou nachystány repliky vojenských uniforem. Chcete-li si sortiment prohlédnout na vlastní oči a osahat, můžete tak učinit v kamenné prodejně v Praze. Army prodej se pyšní nejen pestrou nabídkou zboží a dvanáctiletou tradicí, ale především vynikající péčí o zákazníka a odborným poradenstvím. Díky kvalitnímu vybavení z Army prodeje si užijete své volno naplno!

Publikováno: 11. 11. 2012 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Volný čas a sport

Autor: Honza Vodička

Tagy: airsoft | army prodej | army shop | army shop praha | camping | outdoor shop