Domů » Vybavte si kancelář nebo pracovnu značkovým nábytkem za bezkonkurenční ceny
Horké tipy

Vybavte si kancelář nebo pracovnu značkovým nábytkem za bezkonkurenční ceny

Hledáte způsob, jak zapůsobit na své klienty a zároveň zvýšit efektivitu vaší práce? Oba problémy vám do značné míry pomůže vyřešit stylově zařízená kancelář. Tak, jako šaty dělají člověka, i vybavení kanceláře leccos vypoví o firmě jako takové a v příjemnějším prostředí vám navíc půjde práce pěkně od ruky. Kvalitní kancelářský nábytek však není zadarmo a protože většina z nás se snaží minimalizovat náklady, jistě vám přijde vhod následující tip. Společnost Officeoutlet s.r.o. nabízí bazarový nábytek do kanceláří, ale hned na úvod podotýkáme, že slovo „bazarový“ je v souvislosti se sortimentem poněkud zavádějící.

Kancelářský nábytek musí splňovat několik kritérií. Musí být dostatečně reprezentativní a zároveň funkční, což ten od Officeoutlet splňuje do puntíku. Jde o neopotřebovaný (zánovní, chcete-li) nábytek od vyhlášených výrobců jako je Könnig, Techo, Bene, Vitra a jeho průměrné stáří nepřekračuje dobu tří let. Je pečlivě skladován v suchém prostředí a v žádném případě nedochází k jeho poškozování nebo snižování životnosti. Zkrátka a jednoduše vypadá jako nový.

Officeoutlet nabízí profesionální servis se vším všudy a postará se o vaši kancelář či domácí pracovnu od počátečního návrhu (zcela zdarma) a až po dodávku a montáž. Budete-li si chtít nábytek smontovat sami, budete moct využít profesionálního proškolení. Filosofie firmy tkví v maximálním snížení nákladů a zachování prvotřídní kvality a je jen na vás, jestli si pořídíte jeden vybraný kus nábytku nebo si necháte zařídit celý kancelářský komplex od A do Z. Nakoupíte-li bazarový kancelářský nábytek za více než 20.000,- Kč, můžete počítat s dopravou zdarma.

Služby využijete i v případě, budete-li chtít prodat stávající nábytek. Officeoutlet nabízí výhodný výkup nábytku a stačí, když pošlete jeho fotografii na kontaktní údaje, které najdete na webu www.officeoutlet.cz. Nabídka vám bude vypracována do 24 hodin. Oficeoutlet, to je levný nábytek, který vypadá jako nový…

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije