Vybavte si kancelář nebo pracovnu značkovým nábytkem za bezkonkurenční ceny

Hledáte způsob, jak zapůsobit na své klienty a zároveň zvýšit efektivitu vaší práce? Oba problémy vám do značné míry pomůže vyřešit stylově zařízená kancelář. Tak, jako šaty dělají člověka, i vybavení kanceláře leccos vypoví o firmě jako takové a v příjemnějším prostředí vám navíc půjde práce pěkně od ruky. Kvalitní kancelářský nábytek však není zadarmo a protože většina z nás se snaží minimalizovat náklady, jistě vám přijde vhod následující tip. Společnost Officeoutlet s.r.o. nabízí bazarový nábytek do kanceláří, ale hned na úvod podotýkáme, že slovo „bazarový“ je v souvislosti se sortimentem poněkud zavádějící.

Kancelářský nábytek musí splňovat několik kritérií. Musí být dostatečně reprezentativní a zároveň funkční, což ten od Officeoutlet splňuje do puntíku. Jde o neopotřebovaný (zánovní, chcete-li) nábytek od vyhlášených výrobců jako je Könnig, Techo, Bene, Vitra a jeho průměrné stáří nepřekračuje dobu tří let. Je pečlivě skladován v suchém prostředí a v žádném případě nedochází k jeho poškozování nebo snižování životnosti. Zkrátka a jednoduše vypadá jako nový.

Officeoutlet nabízí profesionální servis se vším všudy a postará se o vaši kancelář či domácí pracovnu od počátečního návrhu (zcela zdarma) a až po dodávku a montáž. Budete-li si chtít nábytek smontovat sami, budete moct využít profesionálního proškolení. Filosofie firmy tkví v maximálním snížení nákladů a zachování prvotřídní kvality a je jen na vás, jestli si pořídíte jeden vybraný kus nábytku nebo si necháte zařídit celý kancelářský komplex od A do Z. Nakoupíte-li bazarový kancelářský nábytek za více než 20.000,- Kč, můžete počítat s dopravou zdarma.

Služby využijete i v případě, budete-li chtít prodat stávající nábytek. Officeoutlet nabízí výhodný výkup nábytku a stačí, když pošlete jeho fotografii na kontaktní údaje, které najdete na webu www.officeoutlet.cz. Nabídka vám bude vypracována do 24 hodin. Oficeoutlet, to je levný nábytek, který vypadá jako nový...