Hledáte kvalitní webhosting?

Rozhodli jste se, že si uděláte vlastní web o tom, co vás zajímá, případě na internet přesunete své podnikání? Bez internetových stránek se dnes obejde málokdo a jejich realizace je velmi snadná. Vlastní stránky vás přitom nemusí moc stát a to ani v případě, že jste se rozhodli realizovat e-shop. Vše záleží na to, jak moc se vyznáte v prostředí internetu a do jaké míry vám budou stačit takzvané open source weby. Hledáte-li zázemí pro svůj blog, můžete využít fenomenální redakční a publikační systém Wordpress. Pro e-shop sáhnete po PrestaShopu nebo podobném řešení. Můžete tak mít vlastní magazín nebo internetový obchod zdarma.

Bez kvalitního webhostingu to nepůjde

K tomu, aby se vaše stránky objevily na internetu, budete potřebovat webhosting. Jedná se o místo na serveru, kde budou nahrány vaše data. V minulosti byl hosting relativně drahý a mnoho webmasterů tíhlo k omezeným webhostingům zdarma. Situace se však poněkud změnila a opravdu není problém najít kvalitního poskytovatele hostingu za pár set korun ročně. Hledáte-li kvalitu za nízkou cenu, vyzkoušejte třeba Attivo.

Neomezený webhosting  za 25 měsíčně

Společnost nabízí neomezený webhosting již od 25 korun měsíčně s garancí dostupnosti přes 99,9%. U Attiva si můžete koupit i domény, které jsou, stejně jako zmíněný levný webhosting, k mání za více, než rozumnou cenu.

Nepodceňujte výběr domény, ale i texty na webu

Pokud to s vašimi webovkami myslíte vážně, neměli byste zapomínat, že rohodující roli nehraje design, ale texty a to nejlépe s důrazem na SEO. Vzhledem k tomu, že je většina SEO friendly domén obsazena, pomožte webu do popředí vyhledávačů kvalitními texty. V případě, že se chystáte spustit web s nabídkou vašich služeb a nejste si jistí, zda zvládnete napsat působivé texty, obraťte se na profesionálního copywritera. Díky líbivému vzhledu webu udržíte uživatelovu pozornost na několik prvních minut. Chcete-li však, aby u vás nakoupil, případně využil vašich služeb, budete ho muset zaujmout texty. Těch pár set korun, které do textů investujete, se vám velmi rychle vrátí.

Publikováno: 28. 03. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Honza Vodička

Tagy: attivo | domény | levný webhosting | servery | webhosting