Podnikání

Hledáte kvalitní webhosting?

Rozhodli jste se, že si uděláte vlastní web o tom, co vás zajímá, případě na internet přesunete své podnikání? Bez internetových stránek se dnes obejde málokdo a jejich realizace je velmi snadná. Vlastní stránky vás přitom nemusí moc stát a to ani v případě, že jste se rozhodli realizovat e-shop. Vše záleží na to, jak moc se vyznáte v prostředí internetu a do jaké míry vám budou stačit takzvané open source weby. Hledáte-li zázemí pro svůj blog, můžete využít fenomenální redakční a publikační systém WordPress. Pro e-shop sáhnete po PrestaShopu nebo podobném řešení. Můžete tak mít vlastní magazín nebo internetový obchod zdarma.

Bez kvalitního webhostingu to nepůjde

K tomu, aby se vaše stránky objevily na internetu, budete potřebovat webhosting. Jedná se o místo na serveru, kde budou nahrány vaše data. V minulosti byl hosting relativně drahý a mnoho webmasterů tíhlo k omezeným webhostingům zdarma. Situace se však poněkud změnila a opravdu není problém najít kvalitního poskytovatele hostingu za pár set korun ročně. Hledáte-li kvalitu za nízkou cenu, vyzkoušejte třeba Attivo.

Neomezený webhosting  za 25 měsíčně

Společnost nabízí neomezený webhosting již od 25 korun měsíčně s garancí dostupnosti přes 99,9%. U Attiva si můžete koupit i domény, které jsou, stejně jako zmíněný levný webhosting, k mání za více, než rozumnou cenu.

Nepodceňujte výběr domény, ale i texty na webu

Pokud to s vašimi webovkami myslíte vážně, neměli byste zapomínat, že rohodující roli nehraje design, ale texty a to nejlépe s důrazem na SEO. Vzhledem k tomu, že je většina SEO friendly domén obsazena, pomožte webu do popředí vyhledávačů kvalitními texty. V případě, že se chystáte spustit web s nabídkou vašich služeb a nejste si jistí, zda zvládnete napsat působivé texty, obraťte se na profesionálního copywritera. Díky líbivému vzhledu webu udržíte uživatelovu pozornost na několik prvních minut. Chcete-li však, aby u vás nakoupil, případně využil vašich služeb, budete ho muset zaujmout texty. Těch pár set korun, které do textů investujete, se vám velmi rychle vrátí.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije