Finance

Nenechte peníze zahálet a investujte je do drahých kovů

Našetřili jste si bokem a nechcete peníze nechat ležet ladem? Nedopusťte, aby vám úspory znehodnotila inflace a investujte je. Neorientujete-li se na finančním trhu a nechcete-li zbytečně riskovat nákupem akcií, proměňte své finance na drahé kovy. Ty patří od nepaměti k nejjistějším investicím, jejichž hodnota v průběhu času roste a navíc jsou skvěle likvidní. Nemáte-li s nákupem investičních drahých kovů žádné zkušenosti, dejte na naše doporučení.
Investiční zlato a stříbro může mít podobu mincí nebo slitků. Populární jsou i takzvané kinebary – zlaté slitky, které jsou společně s certifikační kartou zavařeny v obalu. Kinebary mají speciální bezpečnostní difrakční prvek vyražený do kovu. A zatímco hodnota slitků odpovídá gramáži, výhoda mincí spočívá v hodně kovu a sběratelské hodnotě. Ať už se však rozhodnete pro investiční stříbro či zlato v podobě slitků nebo mincí, v žádném případě neuděláte krok vedle. Vaše investice se bude v průběhu času zhodnocovat a je jen na vás, zda si ji necháte a předáte dalším generacím, nebo ji v případě potřeby zpětně prodáte.
A protože laik, který nemá s nákupem investičních drahých kovů zkušenosti, netuší KDE zlato či stříbro nakupovat, rádi bychom vám doporučili nabídku společnosti BESSERGOLD GmbH. Prodejce se v oboru pohybuje velmi dlouho a nedávno otevřel pražskou pobočku. Investiční stříbro a zlato tak můžete nakupovat nejen v prodejně v Drážďanech, ale také na Václavském náměstí. Na druhou stranu – v Německu je o 7 % nižší DPH. Ještě pohodlnější je nákup online prostřednictvím webu www.bessergold.cz. Najdete na něm kompletní nabídku investičních kovů, jejichž cena se průběžně mění v závislosti na aktuální spotové ceně na komoditním trhu a ceně eura. Další informace získáte přímo na webu.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije