Tommy Hilfiger – prodejny stylového oblečení najdete i v Praze

Milujete značkové oblečení, protože snoubí kvalitní materiály se stylovým designem? Neváháte za ně utratit poslední peníze, protože víte, že vám v šatníku vydrží opravdu dlouho? V tom případě jste již jistě slyšeli o značce Tommy Hilfiger a možná jste obdivovali nejnovější kolekce, které jste si prohlédli v katalogu. Pravdou je, že na originální oblečení značky Tommy Hilfiger nenarazíte na každém rohu, ale přesto je u nás několik prodejen, ve kterých seženete parádní kousky za super ceny. Zajímá vás, kde je najdete? Ještě předtím ale v krátkosti o značce samotné – to by vás, jakožto módního fajnšmerka, mělo zajímat.

Oblečení pro všechny generace

Tommy Hilfiger 2Tommy Hilfiger je lifestyle brand, který sice není tak provařený jako jiné módní značky, ale rozhodně ne neznámý. Jeho zakladatel Thomas Jacob Hilfiger už není žádný mladík (nedávno oslavil šedesátku) a v módním průmyslu se pohybuje přes čtyřicet let. Možná vás překvapí, že Tommy Hilfiger již čtyři roky (od roku 2014) patří společnosti Calvin Klein. Tommy Hilfiger je synonymem stylového oblečení, ale značka se, tak jak je u těchto brandů zvykem, objevuje i na jiných výrobcích. Například na ložním prádle nebo koupelnových produktech. Móda se dělí na dvě hlavní větve a to kolekci Denim a řadu Menswear/Womenswear. A zatímco Denim preferují převážně mladší ročníky, za Menswear/Womenswear se naopak nestydí ani konzervativnější zákazníci, kteří nepotřebují vybočovat z řady, ale přesto si zakládají na kvalitním zančkovém oblečení.

Kde najdete Tommyho Hilfigera v Praze?

Konečně se dostáváme k tomu podstatnému. Kde u nás seženete oblečení Tommy Hilfiger v Praze? Zkuste to v těchto pražských obchodních centrech, kde najdete prodejny společnosti Gamata:
  • Tommy Hilfiger - Obchodní centrum Chodov – zde pořídíte kolekce Womenswear/Menswear i Denim
  • Denim Store – Galerie Harfa – kromě kolekce Tommy Hilfiger Denim zde mají také oblečení MET a Fornarina
Pokud vás zajímají další informace, nebo si jen chcete prohlédnout katalog Tommy Hilfiger pro rok 2014, nezapomeňte se podívat na www.gamata.cz.

Publikováno: 25. 05. 2014 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: tommy hilfiger | tommy hilfiger praha | tommy hilfiger v praze