Finance

O SMS půjčku budete moct brzy zažádat i v bance!

Zalíbila se vám jednoduchost mikropůjček, ale nemáte důvěru v nebankovní společnosti? Banky bohužel půjčky s malým úvěrovým rámcem a kratší dobou splatnosti nenabízí a tak vám nezbude, než se do nebankovního sektoru přeci jen vydat. Obavy však nejsou na místě, nejznámější poskytovatel půjček přes SMS, finská společnost Ferratum, se totiž velmi brzy stane bankou.
Ferratum nedávno získala licenci a zařadí se mezi bankovní společnosti. A co to znamená pro zákazníky? V podstatě vůbec nic. Pro banky je typické solidní jednání a transparent podmínky, ovšem těmito přednostmi se Ferratum chlubí od samého počátku. V opačném případě by finskou půjčku nevyužilo více než 1,5 milonů klientů ve 20 evropských státech. Vraťme se však k samotné půjčce. Zajímají vás aktuální parametry? Finská půjčka ve výši 500 až 10 000 korun má splatnost 7 až 45 dní a v rámci vyřízení budete muset podstoupit pouze tři jednoduché kroky:

  • nastavení výše půjčky na webu ferratum.cz
  • vyplnění a odeslání on-line žádosti
  • doručení informační SMS s údaji o způsobu úhrady

Zákazníci, kteří žádají o půjčku bez poplatku poprvé, musí vyčkat na složenku. V rámci první půjčky si Ferratum tímto způsobem ověřuje, že žadatel vyplnit správně všechny údaje. Každá další půjčka již probíhá standardním způsobem, tedy převodem na účet. Více se dozvíte přímo na ferratum.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije