Luxusní záclony změní interiér k nepoznání

V posledních letech se na trhu objevuje spousta alternativ k interiérovým prvkům, které vždy byly nedílnou součástí bydlení a výjimkou nejsou ani záclony. V některých domácnostech zcela zmizely a nahradily je vertikální žaluzie či římské rolety. Na druhou stranu je stále mnoho těch, kteří na klasiku nedají dopustit, protože moc dobře vědí, že závěsy mohou výrazně ovlivnit charakter místnosti. Patříte-li mezi zastánce záclon i vy, máme pro vás dobrou zprávu. Objevili jsme prodejce, který nabízí široké spektrum vysoce kvalitních a designově propracovaných záclon, které se budou vyjímat i u vás doma!

Buďte nároční a vyberte si to nejlepší

Internetový obchod Lindtextil.cz je jednou ze zastávek, kterou žádný milovník interiérového designu nesmí minout. Tedy alespoň za předpokladu, že ještě nezanevřel na záclony a hledá mnohem vytříbenější kousek, než ten, který je k mání u trhovců. V e-shopu narazíte pouze na záclony a závěsy francouzského výrobce Linder a věříme, že zboří vaše dosavadní představy o tom, jak mají záclony vypadat.

Hotové závěsy všech stylů

Záclony se vyrábí z polyesteru, ale také přírodních tkanin jako je bavlna a len a vy si tak můžete vybrat variantu, která nejlépe sedí vašemu interiéru. Stačí si vybrat z obrovského množství již hotových záclon a závěsů, jejichž designové zpracování je předurčuje pro využití v kuchyni, ložnici nebo obývacím pokoji. Všechny záclony jsou na poutka a tedy maximálně praktické. Textilie jsou k mání ve všech možných stylech – od klasiky až po moderní nebo luxusní záclony. Pro fajnšmekry se navíc nabízí možnost šití záclon a závěsů na míru. Nezapomeňte, že okna přitahují pozornost návštěvníků jako magnet a pokud jim dodáte šmrnc pomocí stylových záclon, máte vyhráno. Vhodně vybrané hotové záclony podtrhnou osobitost interiéru a budou vám dělat radost vždy, když se rozhodnete pokochat výhledem z okna. Ty od Lindtextil již na první pohled evokují výjimečnost a dobrý vkus.

Publikováno: 02. 06. 2014 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: hotové závěsy | závěsy na míru