Auto/moto

Potřebujete nové nebo spolehlivé ojeté auto? Víme, na koho se obrátit!

Jednou to přijít muselo aneb žádné automobil nevydrží věčně. Pokud vám stávající vozidlo vypovědělo službu a nechcete do opravy nadále investovat horentní částky, pořiďte si nové. A má-li to být některý z nových vozů Škoda, pak by vaše kroky měly směřovat na Vysočinu. Ve známém jihlavském autocentru Auto Máca na váš čeká kompletní nabídka nových Škodovek, ale také vozy Seat a Fiat. Důvodů, proč se obrátit právě na „Mácu“ je hned několik. Autocentrum Auto Máca Jihlava úspěšně funguje od roku 1992 a kromě prodeje nových a zánovních vozů provozuje autoservis a další související služby. Toužíte-li po zbrusu novém voze, stačí si vybrat a vyrazit na cestu. V uceleném portfoliu najdete všechny současné modely Škoda – prodej nových vozů Škoda zahrnuje vše od kompaktního Citigo až po crossover SUV Yeti. Prodejce má všechny vozy skladem a stará se o záruční i pozáruční servis.
A co když vám investice do nového vozu přijde jako zbytečná, ale přesto nehodláte slevit z kvality? Zapomeňte na autobazary – Auto Máca nabízí ojeté vozy v rámci programu Škoda Plus. Žádný z nabízených vozů není starší 18 měsíců a nemá najeto více než 30 000 km. Zájemci o vozy z programu Škoda Plus se mohou spolehnout na čtyřletou záruku přímo od výrobce a spoustu zajímavých bonusů – např. výhodné pojištění a ještě výhodnější financování, ale také roční kontrola technického stavu vozidla zdarma.
Výše zmíněný autoservis najdete na Znojemské ulici v Jihlavě a kromě záručních a pozáručních oprav Škodovek, Fiatů a Seatů můžete dorazit také s Volkswagenem. Za zmínku stojí i prodej originálních a neoriginálních náhradních dílů, výměna a prodej pneumatik, montáže LPG a ruční mytí. Na zkušené servismany se můžete stoprocentně spolehnout a bude-li oprava trvat delší dobu, jistě vám přijde vhod možnost zápůjčky vozidla. Chcete se o nových a ojetých vozech nebo autoservise dozvědět více? Další info najdete na www.automaca.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije