Singles už nemusí navštěvovat restaurace!

Jste single a přesto, že máte k vaření kladný vztah, trávíte každý den v restauracích? Pokud se vám zdá, že je příprava jídla pro jednoho člověka nákladnější a navíc s ní ztratíte zbytečně moc času, máme pro vás řešení. Jak by se vám líbil univerzální pomocník, který by zvládl většinu nepříliš populárních činností a přesto by vám v kuchyni nijak nepřekážel? Ne, skutečně vám nechceme vtloukat do hlavy, ať si k sobě nastěhujete spolubydlícího – na mysli máme multifunkčního robota, kterého navrhli inženýři z týmu Vorwerk. Zajímá vás, v čem se liší od běžných kuchyňských robotů a jak vám může změnit život? Nepřeháníme, posuďte sami.

Robot všeuměl

Kuchyňský robot Thermomix sice nedisponuje umělou inteligencí, ale i tak toho umí víc než dost. S přehledem nahradí až 12 běžných přístrojů a ušetří vám spoustu místa a především času. Mixuje, mísí, šlehá, emulguje, váží, hněte, vaří (a to i v páře), seká a kontrolovaně ohřívá. Zkrátka pracant, jak má být. Na první pohled byste to do něj ovšem neřekli, jde totiž o skutečně kompaktní a velmi elegantní zařízení. Díky Thermomixu navíc vaříme z jednoho hrnce a vyhnete se tak zdlouhavému umývání nádobí. Další předností je velmi nízká spotřeba, díky které výrazně uspoříte za energie. Manipulace je bezpečná a velmi snadná – obsluhu zvládnou i děti.

Jíst chutně a zároveň zdravě – to lze?

Zmínili jsme, že dokonale ovládá vaření v páře, a právě to vám může změnit život. Změňte své stravovací návyky i bez toho, aniž byste museli jíst nepříliš chutná jídla. S Varoma mísou připravíte ingredience tak, aby neztratily zdravé složky a zároveň skvěle chutnaly. Hlídáte-li si každou kalorii, pak vaření bez tuků, ochucovadel a většího množství soli jistě oceníte.

Nečekaná návštěva? Thermomix to jistí!

Nečekaní hosté jsou pro většinu singles utrpením. S Thermomixem vás však nepřekvapí ani důležitá návštěva. Velmi rychle s ním připravíte lahodné mojito nebo vaječný likér, čerstvou pomazánku, ale i plnohodnotné jídlo do 30ti minut. Pro inspiraci navštivte on-line kuchařku svetreceptu.cz. Nejmenší kuchyň světa, jak je Thermomix často trefně přezdíván, si můžete objednat z pohodlí domova, prostřednictvím formuláře přímo zde. Pozvěte si domů specialistu, který vám přístroj zdarma předvede a až poté se rozhodněte.