Horké tipy

Singles už nemusí navštěvovat restaurace!

Jste single a přesto, že máte k vaření kladný vztah, trávíte každý den v restauracích? Pokud se vám zdá, že je příprava jídla pro jednoho člověka nákladnější a navíc s ní ztratíte zbytečně moc času, máme pro vás řešení. Jak by se vám líbil univerzální pomocník, který by zvládl většinu nepříliš populárních činností a přesto by vám v kuchyni nijak nepřekážel? Ne, skutečně vám nechceme vtloukat do hlavy, ať si k sobě nastěhujete spolubydlícího – na mysli máme multifunkčního robota, kterého navrhli inženýři z týmu Vorwerk. Zajímá vás, v čem se liší od běžných kuchyňských robotů a jak vám může změnit život? Nepřeháníme, posuďte sami.

Robot všeuměl

Kuchyňský robot Thermomix sice nedisponuje umělou inteligencí, ale i tak toho umí víc než dost. S přehledem nahradí až 12 běžných přístrojů a ušetří vám spoustu místa a především času. Mixuje, mísí, šlehá, emulguje, váží, hněte, vaří (a to i v páře), seká a kontrolovaně ohřívá. Zkrátka pracant, jak má být. Na první pohled byste to do něj ovšem neřekli, jde totiž o skutečně kompaktní a velmi elegantní zařízení. Díky Thermomixu navíc vaříme z jednoho hrnce a vyhnete se tak zdlouhavému umývání nádobí. Další předností je velmi nízká spotřeba, díky které výrazně uspoříte za energie. Manipulace je bezpečná a velmi snadná – obsluhu zvládnou i děti.

Jíst chutně a zároveň zdravě – to lze?

Zmínili jsme, že dokonale ovládá vaření v páře, a právě to vám může změnit život. Změňte své stravovací návyky i bez toho, aniž byste museli jíst nepříliš chutná jídla. S Varoma mísou připravíte ingredience tak, aby neztratily zdravé složky a zároveň skvěle chutnaly. Hlídáte-li si každou kalorii, pak vaření bez tuků, ochucovadel a většího množství soli jistě oceníte.

Nečekaná návštěva? Thermomix to jistí!

Nečekaní hosté jsou pro většinu singles utrpením. S Thermomixem vás však nepřekvapí ani důležitá návštěva. Velmi rychle s ním připravíte lahodné mojito nebo vaječný likér, čerstvou pomazánku, ale i plnohodnotné jídlo do 30ti minut. Pro inspiraci navštivte on-line kuchařku svetreceptu.cz.
Nejmenší kuchyň světa, jak je Thermomix často trefně přezdíván, si můžete objednat z pohodlí domova, prostřednictvím formuláře přímo zde. Pozvěte si domů specialistu, který vám přístroj zdarma předvede a až poté se rozhodněte.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije