Horké tipy

Na výlet v autě v hodnotě rodinného romu? Proč ne!

Čeká vás rande, které v žádném případě nechcete pokazit? Nebo jen toužíte potěšit partnera a dát mu krásný dárek k výročí? Něco bychom pro vás měli. Prosinec sice není ideální doba na výlety a většina z nás tráví víkendy doma v teple, ale v luxusní limuzíně dostane nápad dostává úplně nový rozměr. Jak by se vám líbilo usednout na vyhřívané kožené sedačky vozu, vedle kterého bledne závistí i Audi A8 a BMW 7? Na výlet v Mercedesu třídy S jen tak nezapomenete!

Cestujte ve velkém stylu

Český Krumlov, Karlštejn, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary či pevnost Terezín jsou bezesporu krásná místa, ale pokud vás na některé ze zmíněných míst dopraví profesionální řidič v Mercedesu S Class, budou vaše zážitky o to intenzivnější. Jediné riziko představuje fakt, že se vám z luxusní limuzíny, jejíž cena začíná na 1,7 milionu Kč bez DPH, nebude chtít vystoupit. Pronájem limuzíny a možnost transportu v rámci Prahy, celé České republiky a Evropy, ale také výletů na výše zmíněná místa, nabízí společnost TRANSPORT SERVICE PRAHA. Vyhledávaná půjčovna disponuje zajímavým portfoliem luxusních vozů, v němž dominuje vlajková loď automobilky Mercedes – Benz a to ve verzi long. Rozhodnete-li se pro výlet ve větším počtu lidí, neměla by vám uniknout přítomnost ani vyšperkovaných dodávek Sprinter a Viano.

Luxusnější už to být nemůže

Mercedes S Class není auto, které by většina z nás mohla mít v garáží a i to mu samozřejmě dodává na exkluzivitě. A když vám někdo nabídne příležitost se v něm povozit, bylo by hloupé ji odmítnout. A nezáleží na tom, jestli se necháte odvézt do některé z nabízených destinací, nebo si vymyslíte vlastní trasu. TRANSPORT SERVICE PRAHA vám jeden z nejluxusnějších vozů, které kdy sjely z výrobní linky, půjčí na dobu již od dvou hodin. Přidejte se ke známým hudebníkům, hercům a politikům, kteří již pronájem limuzíny využili a zapomeňte alespoň na chvíli na každodenní starosti. Na ty totiž v „eskovém“ Mercedesu ani myslet nejde. Aktuální ceník a důležité informace najdete na www.limousine-mercedes.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije