Chcete mít pevnější a větší prsa přírodní cestou?

Co je malé, to je milé, ale v případě ženského poprsí tohle moudro již delší dobu neplatí. Velká prsa jsou zkrátka v kurzu a trend udávají celebrity jako Dominika Mesárošová, Kateřina Kristelová a další krásky, které si své přednosti nechaly uměl zvětšit. Řešíte podobný „problém“ i vy? Pokud se svým poprsím nejste stoprocentně spokojena, ale odmítáte plastickou operaci, máme pro vás skvělou zprávu. Díky silikonovým váčkům sice můžete mít prsa o několik čísel větší takříkajíc na počkání, ale existuje i jiný a přirozený způsob. Stačí pravidelně konzumovat potravinové doplňky s extraktem rostliny Puerarie Mirifici. S přírodními doplňky se v posledních letech doslova roztrhl pytel, ale pravdou je, že většina z nich skutečně funguje. To samé platí o přípravcích s výtažky rostliny Pueraria Mirifica – zázračné rostliny, která obsahuje přírodní fytoestrogeny. Pokud své komplexy z malých prsou nemíníte řešit tím, že půjdete „pod kudlu“ plastického chirurga, vsaďte na její účinky a nestačíte se divit. Budete mít větší prsa přírodní cestou!

Za všechno může přírodní estrogen

Rostlina Pueraria mirifica roste pouze na území Thajska, Barmy a Laosu a jako prostředek k alternativnímu zvětšení prsou se využívá již léta. Zvětšení poprsí je způsobeno vysokým množstvím fytoestrogenu (přírodního estrogenu), který se svou strukturou od lidského estrogenu téměř neliší. Tělo díky němu začne akumulovat tuk a vodu v prsní tkání a poprsí se nejen zvětší, ale také zpevní. Tím ovšem účinky potravinových doplňků s obsahem asijské rostliny nekončí. Tablety na zvětšení poprsí se postarají také o zdravější a tedy mladistvý vzhled pleti.

Tablety a krémy jsou lepší než operace

A po kterých výrobcích sáhnout? V zahraničních diskuzích jsme vysledovali, že většina žen zaznamenala nejlepší výsledky s americkým produktem AINTEROL a to kombinací tablet PURE-D 500 a prsních krému či sprejů. Tablety působí zevnitř, spreje a krémy se aplikují přímo na prsa, díky čemuž je vstřebávání rychlejší. Koupíte je u autorizovaného prodejce na ainterolstore.cz.

Publikováno: 04. 02. 2014 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: přírodní zvětšení prsou | tablety na zvětšení prsou | větší prsa | zvětšení prsou