Trenky, nebo boxerky? Výhody a nevýhody spodního prádla v kostce!

Tak, jako se ženy nemohou rozhodnout, zda jsou pro danou situaci vhodnější klasické kalhotky, nebo tanga, i muži často řeší podobné dilema. Otázka zní:“Slipy, trenýrky, nebo boxerky?“ První z vyjmenovaných můžeme rovnou vyškrtnout. Nezakládáte-li si na antisexy stylu, raději se slipům vyhněte. V případě trenýrek či boxerek pak hrají roli osobní preference. A abychom vám rozhodování usnadnili, připravili jsme si malé srovnání.

Trenky i boxerky mají mnohem líbivější střih než slipy, komfort nošení je však odlišný. Největší výhodou trenýrek je jejich vzdušnost, na kterou si ale někdejší příznivci slipů musí zvyknout, především pak na volný pocit zespoda nohavic.

Boxerky jsou v podstatě upnutější alternativou trenýrek a nemohou na ně dopustit zejména sportovci, kteří při sportovních výkonech vyžadují přesně padnoucí prádlo. Při sportování jsou boxerky praktičtější, pohodlnější a slouží i jako prevence před zraněním.

Ať už si však vyberete kterýkoliv typ spodního prádla, dejte na váš pocit během nošení. Stylové trenýrky a boxerky z kvalitních materiálů najdete na www.podkalhoty.cz. Jde o originální zboží původem z USA, které jinde neseženete. Dodání je rychlé a pokud vám vybraný model nepadne, jednoduše ho vyměníte nebo vrátíte.

Publikováno: 08. 09. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: trenky nebo boxerky | trenýrky nebo boxerky