Alkoholové dárky pro milovníky dobré zábavy

Alkoholové aféře už naštěstí odzvonilo a my se ve svém volném čase opět můžeme věnovat tomu, co nás baví ze všeho nejvíc – oslavám a párty. Pokud se v dohledné době na nějakou chystáte, neměli byste zapomenout na menší pozornost pro oslavence či pořadatele. A právě pro ty z vás, kteří si s výběrem vhodného dárku neví rady, jsme připravili malou exkurzi do virtuálních regálů s poměrně netradičním sortimentem. Našim cílem se stal e-shop alkodarky.cz, který je doslova nabitý hrami a nejrůznějšími vychytávkami, které mají co dočinění právě s oslavami, pařením a především pitím.

Kdo si hraje, nezlobí

Originální dárky z internetového obchodu alkodarky.cz udělají i z nejnudnější rodinné oslavy nezapomenutelný zážitek. Populární hry jako „Člověče, nezlob se“, piškvorky či ruleta jsou zde k dostání v alkoholových modifikacích. A to si pište, že si s nimi užijete mnohem více zábavy, než kdykoliv předtím. Zajímavé je i antigravitační autíčko, které bravurně zvládá slalom mezi obrazy či jízdu po stropě. Osobně doporučujeme vytáhnout auto z krabičky ještě před hraním alkoholových her. V opačném případě byste museli vysvětlovat ostatním, že jim mysl nezatemnila přemíra alkoholu a hračka neuvěřitelné výkony skutečně zvládá.

Když pít, tak stylově

Hrami a hračkami to samozřejmě nekončí, alkoholové dárky jsou mnohem rozmanitější. Najdete mezi nimi skutečné rarity, jako je bible s ukrytou kovovou butylkou, legendární Boratovy plavky, ale i ryze praktické věci. S netradičními tvořítky na led bude každá sklenice whiskey ještě chutnější. Samozřejmostí jsou skleničky, hrníčky, půllitry a zkrátka vše, z čeho se dá pít. Ti z vás, kteří chtějí své přátele odnaučit kouřit, ocení originální dárek ve formě kašlajícího popelníku. Copak se dá vychutnat cigareta za zvuku tuberkulózního kašle?

Mohli bychom pokračovat do nekonečna, ale nejlépe uděláte, když se na všechno alkodárky kouknete sami. Přejeme vám příjemnou zábavu!

Publikováno: 20. 10. 2012 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Dárky

Autor: Honza Vodička

Tagy: alkoholové dárky | originální dárek | originální dárky