Bazar s manipulační technikou vám pomůže optimalizovat náklady

Začátky podnikání bývají složité a pokud se v rámci optimalizace nákladů poohlížíte po levnější alternativě k nové manipulační technice, máme pro vás skvělé řešení. A využijete ho i v případě zavedeného byznysu, který šlape, jak má. Když se nabízí možnost ušetřit, byla by škoda ji nevyužít! Vaši šanci na výhodný nákup představuje nabídka specialisty na manipulační techniku od společnosti Semat HB. Společnost prodává bazarovou techniku a zajišťuje komplexní servis – například kontrolu zboží servisním technikem před nákupem.

100 % stav a velmi příjemné ceny

Bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB má opravdu co nabídnout a můžete si v něm vybrat mezi vozíky s nosností od 1000 do 4500 kg. V nabídce jsou vozíky osvědčených značek a většina disponuje standardním stožárem. Vozíky mají maximální zdvih 4600 mm a většinou je pohání dieselový nebo elektrický agregát. Pro zájemce jsou ovšem připraveny také vysokozdvižné vozíky na plyn. V případě LPG se můžete na servisní středisko obrátit s požadavkem na rezvizi a technickou kontrolu. Mezi jednotlivými typy vozíků narazíte také na ruční paletové vozíky. V bazaru manipulační techniky najdete také jednoduchá zvedací zařízení (např. ruční paletové vozíky) a můžete se domluvit i na nákup přídavných zařízení. Bazar manipulační techniky Semat HB zprostředkovává prodej vidlí, montážních plošin, teleskopů, hydraulických lopat, přídavných hydraulických okruhů a sněhových radlic. Před nákupem si techniku samozřejmě můžete vyzkoušet a pokud zařízení využíváte jen nárazově, domluvte se na pronájmu.

Chcete nový vysokozdvižný vozík? Žádný problém...

Možná se nakonec rozhodnete pro nákup zbrusu nové manipulační techniky a i v tomto případě se vyplatí spolupráce se společností, která na trhu působí od roku 1990. Semat HB nabízí nové vysokozdvižné i ruční a elektrické paletové vozíky, retraky a další manipulační techniku, bez které se neobejdete. Prohlédnout si ji můžete na www.semathb.cz.