Dovolená a cestování

Slnečná jazerá – perfektní místo pro nezapomenutelnou dovolenou na Slovensku

Plánujete letošní dovolenou a nemáte tušení, kde se protentokrát na pár dní „uhnízdíte“? Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou vám naservírujeme tip na perfektní místo, kde se bude líbit nejen vám, ale i celé vaší rodině. Co takhle dovolená u našich východních sousedů? Podle statistik patří dovolená na Slovensku k těm nejvyhledávanějším a směle konkuruje přímořským letoviskům. Není divu, je to krásná země, která má turistům hodně co nabídnout. My jsme se zaměřili na město Senec, které se nachází cca 20 kilometrů od Bratislavy. Konkrétně na rekreační středisko Slnečné jazerá, které nabízí pořádnou porci relaxace a zábavy!
Ideálním útočištěm je Hotel Sun, který je skvělým výchozím bodem do všech atraktivních míst v lokalitě i přilehlého okolí. Nachází se jen 30 kroků od jednoho z hlavních jezer a poskytuje turistům kouzelné výhledy. A cca 200 metrů od hotelu zažijete spoustu zábavy v aquaparku, kde nechybí tobogány a další atrakce.
Zážitek sám o sobě je i pobyt v hotelu. Tříhvězdičkové ubytování na Slovensku nabízí perfektně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, LCD televizorem, trezorem a internetem. A tím vše teprve začíná – pádným argumentem je přítomnost wellness zóny, ve které si budete moct po náročném dni pořádně odpočinout. Je jen na vás, jestli se vypotíte ve finské sauně, prožijete romantické chvilky s partnerem ve vířivce, nebo se oddáte šikovným rukám zručného maséra. Anebo vše dohromady? Wellness pobyty na Slovensku vás nabijí spoustou pozitivní energie, kterou budete čerpat ještě velmi dlouho.
Nesmíme zapomenout ani na vynikající kuchyni, v rámci které ochutnáte vyhlášené slovenské speciality. Třebas v rámci rodinné oslavy nebo svatby, které se v hotelu pravidelně pořádají. Pro tyto účely jsou vyhrazeny dva speciální sály, které slouží také k pořádání firemních akcí, banketů a večírků. Hotel Sun je zkrátka místo, ve kterém si přijde na své opravdu každý. Vydejte se ke Slunečním jezerům i vy – nebudete litovat!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije