Nezařazené

Dámské košile Wilsoor: Do kanceláře i na party stylově

Máte kamarádku, která si neví rady s oblékáním a ráda by vypadala dobře v novém zaměstnání i o víkendech, kdy společně s vámi obráží bary? Jistě ji chcete dobře poradit, ale možná si nejste tak úplně jistí, co momentálně v oblasti „office fashion“ letí. Pak nepřestávejte číst, protože vám představíme aktuální sortiment značky Wilsoor a k tomu naservírujeme několik praktických tipů.

Košile, do kterých se zamilujete

Dámské košile Wilsoor jsou elegantní a stylové. Výrobce je nabízí v širokém spektru variant – s krátkým i dlouhý rukávem a s různými druhy límečků. Konkrétně v provedení button-down, klasika (kent), krátký italský, double button-down a krytý button-down límeček. Manžety rukávů jsou řešeny zapínáním na klasické nebo manžetové knoflíčky.

Velkou výhodou většinou modelů je univerzální charakter. Hodí se jak do práce, tak pro volnočasové aktivity.

Vzory a barvy jsou samostatnou kapitolou. Nabídka je velmi pestrá a na své si přijde opravdu každý. Pokud dotyčná preferuje jednobarevné a méně nápadné oblečení, má ho mít. S prázdnou však neodejdou ani milovnice nápaditých motivů. Nechybí kolibříci, kosatky, plachetnice, exotické ovoce a spousta dalších veselých věcí.

Když k povedenému designu a perfektnímu střihu přičtete příjemné materiály, neodoláte. A co se týče ceny, plně odpovídá kvalitě. Na první nákup však lze získat slevu ve výši 10 % – stačí se přihlásit k odběru newsletterů.

Několik praktických tipů na závěr

Dámské košile Wilsoor lze kombinovat s kalhotami, sukní i džíny. Vaše kamarádka by však neměla zapomínat na nepsaná pravidla business dress code – ačkoliv jsou v dnešní době mnohem volnější než v minulosti, stále není žádoucí přílišná vyzývavost (např. hluboké výstřihy) a extravagance. Jinými slovy platí, že „více znamená méně“.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Reklama

Chceš cool mobilní telefon? Vsaď na skvělý iPhone Xr!

Chcete se zúčastnit LARPU? Potřebné vybavení (meč, štít...) vám dodá specializovaný e-shop Outfit 4 Events.

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije