Domů » Dámské košile Wilsoor: Do kanceláře i na party stylově
Nezařazené

Dámské košile Wilsoor: Do kanceláře i na party stylově

Máte kamarádku, která si neví rady s oblékáním a ráda by vypadala dobře v novém zaměstnání i o víkendech, kdy společně s vámi obráží bary? Jistě ji chcete dobře poradit, ale možná si nejste tak úplně jistí, co momentálně v oblasti „office fashion“ letí. Pak nepřestávejte číst, protože vám představíme aktuální sortiment značky Wilsoor a k tomu naservírujeme několik praktických tipů.

Košile, do kterých se zamilujete

Dámské košile Wilsoor jsou elegantní a stylové. Výrobce je nabízí v širokém spektru variant – s krátkým i dlouhý rukávem a s různými druhy límečků. Konkrétně v provedení button-down, klasika (kent), krátký italský, double button-down a krytý button-down límeček. Manžety rukávů jsou řešeny zapínáním na klasické nebo manžetové knoflíčky.

Velkou výhodou většinou modelů je univerzální charakter. Hodí se jak do práce, tak pro volnočasové aktivity.

Vzory a barvy jsou samostatnou kapitolou. Nabídka je velmi pestrá a na své si přijde opravdu každý. Pokud dotyčná preferuje jednobarevné a méně nápadné oblečení, má ho mít. S prázdnou však neodejdou ani milovnice nápaditých motivů. Nechybí kolibříci, kosatky, plachetnice, exotické ovoce a spousta dalších veselých věcí.

Když k povedenému designu a perfektnímu střihu přičtete příjemné materiály, neodoláte. A co se týče ceny, plně odpovídá kvalitě. Na první nákup však lze získat slevu ve výši 10 % – stačí se přihlásit k odběru newsletterů.

Několik praktických tipů na závěr

Dámské košile Wilsoor lze kombinovat s kalhotami, sukní i džíny. Vaše kamarádka by však neměla zapomínat na nepsaná pravidla business dress code – ačkoliv jsou v dnešní době mnohem volnější než v minulosti, stále není žádoucí přílišná vyzývavost (např. hluboké výstřihy) a extravagance. Jinými slovy platí, že „více znamená méně“.

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije