Horké tipy

Protihlukové desky – efektivní řešení nadměrného hluku

I ve větších městech lze nalézt oázy klidu, ale většina obyvatel musí naopak čelit spoustě nepříjemných zvuků, jejichž původcem jsou účastníci silničního provozu a především průmyslové zóny. V mnoha průmyslových halách hladina zvuku přesahuje zákonem stanovené limity a je proto nezbytné provést opatření, které povedou k jejímu snížení. Jde o ochranu obyvatel, ale také samotných zaměstnanců. Zaměstnavatelé jsou povinni zajistit hygienické prostředí a nadměrný hluk není přípustný.

Protihlukové panely si poradí s hlukem v jakémkoliv prostředí

Efektivním řešením mohou být protihlukové desky, které nabízí společnost SAI ATIS s.r.o. Specialista se zabývá měřením hluku, ale také dodávkou a montáží protihlukových zařízení. Protihlukové desky SAI ATIS bezpečně eliminují šíření různých zvuků, čímž zamezí jejich škodlivým účinkům. Jejich provedení a snadná montáž umožňují široké spektrum využití. Lze je umístit téměř kdekoliv, nezávisle na typu terénu. Díky důmyslné skladbě desek a kvalitnímu materiálu je systém schopen pohlcovat široké spektrum jednotlivých zdrojů hluků. SAI ATIS poskytuje všechny souvisejí služby, tedy i měření hluku a zpracování akustické studie. Ty jsou základním předpokladem dobře zpracovaného návrhu a využití vhodné protihlukové desky SAI ATIS, panelů a izolací na míru individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Jak probíhá spolupráce se SAI ATIS?

Prvním krokem, který je k dosažení optimální hladiny zvuku velmi důležitý, je provedení akustické studie. Na základě této studie lze navrhnout ideální materiál a provést montáž protihlukového systému. Po dokončení prací probíhá další měření hlučnosti, díky kterému lze prokázat reální snížení oproti původním hodnotám. SAI ATIS si zakládá na profesionálním a individuálním přístupu ke všem klientům. Pomůže vám zajistit vyhovující prostředí pro vaše zaměstnance za přijatelnou cenu. Další informace najdete na www.sai-atis.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije