Horké tipy

Protihlukové desky – efektivní řešení nadměrného hluku

I ve větších městech lze nalézt oázy klidu, ale většina obyvatel musí naopak čelit spoustě nepříjemných zvuků, jejichž původcem jsou účastníci silničního provozu a především průmyslové zóny. V mnoha průmyslových halách hladina zvuku přesahuje zákonem stanovené limity a je proto nezbytné provést opatření, které povedou k jejímu snížení. Jde o ochranu obyvatel, ale také samotných zaměstnanců. Zaměstnavatelé jsou povinni zajistit hygienické prostředí a nadměrný hluk není přípustný.

Protihlukové panely si poradí s hlukem v jakémkoliv prostředí

Efektivním řešením mohou být protihlukové desky, které nabízí společnost SAI ATIS s.r.o. Specialista se zabývá měřením hluku, ale také dodávkou a montáží protihlukových zařízení. Protihlukové desky SAI ATIS bezpečně eliminují šíření různých zvuků, čímž zamezí jejich škodlivým účinkům. Jejich provedení a snadná montáž umožňují široké spektrum využití. Lze je umístit téměř kdekoliv, nezávisle na typu terénu. Díky důmyslné skladbě desek a kvalitnímu materiálu je systém schopen pohlcovat široké spektrum jednotlivých zdrojů hluků. SAI ATIS poskytuje všechny souvisejí služby, tedy i měření hluku a zpracování akustické studie. Ty jsou základním předpokladem dobře zpracovaného návrhu a využití vhodné protihlukové desky SAI ATIS, panelů a izolací na míru individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Jak probíhá spolupráce se SAI ATIS?

Prvním krokem, který je k dosažení optimální hladiny zvuku velmi důležitý, je provedení akustické studie. Na základě této studie lze navrhnout ideální materiál a provést montáž protihlukového systému. Po dokončení prací probíhá další měření hlučnosti, díky kterému lze prokázat reální snížení oproti původním hodnotám. SAI ATIS si zakládá na profesionálním a individuálním přístupu ke všem klientům. Pomůže vám zajistit vyhovující prostředí pro vaše zaměstnance za přijatelnou cenu. Další informace najdete na www.sai-atis.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný tablet? Nový Apple iPad Pro je jasnou volbou!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije