Zahradní technika Hecht: Správná volba pro každou zahradu

A je to tady. Sněhová pokrývka se pomalu, ale jistě vytrácí a při pohledu z okna to vypadá, že se příroda probouzí po zimním spánku. Začíná další kolo údržby zahrady, ale ještě než se do něj pustíme, měli bychom zkontrolovat stav zahradní techniky. Obáváte se, že vaše sekačka, kultivátor, pila, štípačka a další pomocníci letošní sezónu nezvládnou? V tom případě je pošlete do zaslouženého důchodu a poohlédněte se po nástupcích. Chcete-li se vydat zlatou střední cestou, tedy přijatelnou cenou a nadstandardní kvalitou, zaměřte se na prémiovou značku Hecht, která se u nás zabydlela již v 90. letech minulého století.

Hecht jde vstříc zákazníkům

Nepatříte-li mezi zapálené zahrádkáře, možná vám přítomnost značky Hecht unikla. To ovšem neznamená, že se nemůže rovnat známějším značkám. Příznivci kvalitní a přitom cenově dostupné techniky na ni nedají dopustit. Filosofií výrobce byla již od počátku snaha nabízet víc než běžný standard – a to se mu povedlo na výbornou. Zahradní technika Hecht prochází neustálým vývojem, na které se podílí odborníci i samotní uživatelé. Jejich zpětná vazba je pro výrobce velmi důležitá a na jejím základě stroje inovuje a vymýšlí nové funkcionality. A to je dostatečně pádný důvod, proč se sekačky na trávu a další zástupci zahradní techniky objevují na zahradách stále častěji. Za zmínku stojí také vynikající dostupnost náhradních dílů po celou dobu životnosti strojů. Servisní střediska najdete v celé České republice, a pokud vás technika z nějakého důvodu zradí uprostřed sezóny, dostane se vám okamžité pomoci.

Kompletní sortiment strojů Hecht seženete i online

Zahradní technika Hecht je vskutku sázkou na jistotu. Rozhodnete-li se ji vyzkoušet i vy, poohlédněte se po ni na www.zahrada-eshop.cz. Internetový obchod provozuje společnost ELESPO, která na českém trhu působí již od roku 1990. Ve virtuálních regálech najdete sekačky na trávu, vyžínače, křovinořezy, pily, drtiče větví, frézy, lopaty a další pomocníky, kteří se vám budou při údržbě zahrady hodit. ELESPO provozuje také kamennou prodejnu a zajišťuje kompletní servis od A do Z. Zboží si můžete zakoupit i na splátky a při nákupu nad 5000 Kč nebudete platit poštovné.

Publikováno: 23. 02. 2015 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: sekačka na trávu hecht | zahradní technika hecht