Vyřešte své problémy se zažíváním- díky kustovnici a inulinu jednou pro vždy!

Máte problémy se zažíváním? Trápí vás nadýmání či zácpa? Pokud jste již vyzkoušeli celou řadu přípravků, ale bezvýsledně, možná je správný čas na změnu. Rozhodne nechceme křivdit moderní medicíně, nicméně existují i šetrnější a efektivnější způsoby, jak se zbavit nejrůznějších zdravotních potíží. Klíčem k vaší pohodě budiž tradiční čínská medicína, respektive rostlina, která je již několik tisíc let její nedílnou součástí. Znáte kustovnici čínskou (Lycium chinense), která obsahuje široké spektrum biologicky hodnotných látek?

Pozitivní účinky kustovnice a inulinu

Kustovnice čínská je pro své blahodárné účinky přezdívána jako „lék na dlouhověkost“. Její plody obsahují polysacharidy, fytosteroly, karotenoidy, mastné kyseliny a vitaminy. Pravidelným užíváním „nakopnete“ celkové fungování organismu a budete se cítit mnohem lépe. Nevěříte? Legendární rostlina má širokospektrální účinky, které byly potvrzeny mnoha vědeckými studiemi. V posledních letech zažívá obrovský boom a stále častěji se objevuje v podobě doplňků stravy. Vaše problémy se se zažíváním může vyřešit kustovnice čínská v kombinaci s inulinem. Inulin je fruktózový polysacharid z čekanky, který se podílí na obnově střevní mikroflóry. Tato plně rozpustná vláknina rostlinného původu dokáže v trávícím traktu hotové divy.

Kvalitní doplněk stravy vyrábí Naturvita

Ale po kterém produktu sáhnout? Co třeba doplněk stravy „Kustovnice čínská + inulin“, který pochází z produkce známého českého výrobce – společnosti Naturvita a.s.? Jedno balení čítá 90 tablet, které obsahují 333 mg kustovnice a 490 mg inulinu. V tabletách není obsažen lepek, aromata, syntetická barviva a konzervační látky. Navzdory tomu nejsou určeny pro děti, těhotné a kojící ženy. Doporučené denní dávkování je 1 až 3 tablety – jedno balení (90 tablet) vám vydrží na 1 až 3 měsíce. Chcete-li se o doplňku stravy dozvědět další informace, zamiřte na naturvita.cz. Produkt je volně dostupný v lékárnách a prodejnách se zdravou výživou.

Publikováno: 23. 12. 2014 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: obnova střevní mikroflóry | potíže se zažíváním