Jaké vybrat pánské ponožky, aby vám nepáchly nohy a mistr etiky nezešílel

S ponožkami to není jednoduché. Zejména s těmi pro pány. Znáte základní pravidla, která musíte při výběru ponožek dodržovat? A už jste slyšeli o tom, co všechno dokáže bambusová látka? Čtěte dál.

Ponožky na běžné nošení

Prozradíme vám tajemství mužů, kteří si sebevědomě zují boty bez obav ze zápachu nohou - nosí bambusové ponožky. Ty se staly naprostým hitem této doby a není se vůbec čemu divit. Poskytují hned několik výhod:
  • sají pot více než jiné látky
  • udržují nohy v suchu
  • působí antibakteriálně
  • díky jemnému bambusovému vláknu se budou vaše nohy cítit ještě lépe než v bavlnce
  • jedná se o velmi stylové pánské ponožky
  • nejsou drahé
  • nákupem bambusových ponožek chráníte životní prostředí
Můžete je nosit do práce i ve volném čase, ale přinášíme vám ještě pár dalších tipů pro případ, že dáváte přednost jinému materiálu než tomu z bambusu.

Ponožky na sport

Jaké další ponožky se hodí na sport? Z estetického hlediska je potřeba vzít v úvahu na jaký sport se právě chystáte. Například na tenis nebo golf jsou ideální bílé pánské ponožky. Vypadají velmi elegantně a hodí se i k šortkám. Mají v sobě 72 % bavlny, to zajistí potřebné pohodlí. Pokud dáváte přednost běhu, zvolte raději praktické fit ponožky. Dobře sají pot a není na nich vidět nečistota. Vaše žena to ocení.

Ponožky do práce

Jestli vaše práce vyžaduje každodenní nošení obleku, zajistěte si zásobu business ponožek. Mistři etiky se zdviženým prstem hlásají, že se musí barva ponožek nutně shodovat s barvou obleku. Povšimněte si v okolí, kolik vašich kolegů a obchodních partnerů toto pravidlo nebere v potaz a vesele si barvu ponožek sladí s botami. Vyznavači etikety při pohledu na tento přešlap skutečně trpí. V případě, že vám vaše práce dává volnou ruku při výběru dress codu, možná vás zaujmou stylové pánské ponožky Jean classic. Vzory, které na nich najdete, vás rozhodně nudit nebudou. Pánské ponožky nejsou tolik vidět, ale mohou být pekelně cítit. A když náhodou vykouknou, prozradí o vás, jaký máte vkus znalosti z etiky. Vyberte si takový typ ponožek, kterým ukážete, že jste nad věcí - ve všech směrech.

Publikováno: 25. 07. 2017

Kategorie: Móda a styl

Autor: Hanka Trnková

Tagy: jak nosit ponožky | jak vybrat pánské ponožky