Nesnášíte akční letáky? Díky nám jim přijdete na chuť!

Doby, kdy byly větší obchodní řetězce „nedotknutelné“ a s přehledem válcovaly malé obchodníky, jsou ty tam. Což o to, celá řada menších obchodů s příchodem supermarketů skutečně padla, ovšem v posledních letech se začali žraloci požírat mezi sebou. Konkurenční boj je sice nelítostný, ale nám však hraje do karet. Ve snaze nalákat nové zákazníky vymýšlí marketingové oddělení nejrůznější akce a slevy, které se nám snaží dostat do podvědomí prostřednictvím reklamních letáků. Ty bohužel fungují jen na určitou sortu lidí, ostatní pokládají letáky za rušivý element, který ve schránce nemá co dělat. Brigádníci, kteří mají roznos na starosti, tak stále častěji naráží na cedulky s nápisem „Nevhazujte reklamní letáky!“.

Nepodceňujte slevy hypermarketů a ušetříte za nákupy

Pokud jste si podobné upozornění nalepili na schránku i vy, jste sami proti sobě. Na jednu stranu je vaše chování pochopitelné. Akční letáky dokáží schránku pěkně zahltit a doma zbytečně zabírají místo. Pravdou však je, že obsahují opravdu zajímavé slevy, díky kterým můžete výrazně ušetřit. Bez letáků je v supermarketu snadno přehlédnete a o akci se dozvíte až v momentě, kdy vám o ni povypráví nadšení přátelé. Nemusíte však zoufat. Ke slevám a akcím totiž vede ještě jedna cesta. Všechny akční letáky jsou totiž volně dostupné na internetu a vy si je můžete kdykoliv prohlédnout.

Letáky všech významných supermarketů na jednom místě

Ať už vás zajímá leták Interspar, Globus, Lidl, Albert nebo třeba Tesco, vždy ho najdete na webu mtriska.com. Jednoduše si najdete ten, který vás zajímá a prohlédnete si ho přímo na monitoru. Žádné skladování se nekoná a navíc budete mít přístup i k letákům, které se k vám do schránky nedostanou. Díky pravidelné aktualizaci se vždy včas dozvíte o nejnovějších slevách a zároveň je můžete porovnat s cenami z minulých měsíců. Staré letáky totiž na webu zůstávají.

Publikováno: 27. 02. 2013 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Nakupování

Autor: Honza Vodička

Tagy: akční letáky | akční letáky hypermarketů | akční letáky supermarketů | všechny akční letáky