Dovolená a cestování

Cestování se psem? Žádný problém!

Pes je společník, kterého často bereme s sebou i na dovolenou nebo prodloužený víkend. A samozřejmě podle toho vybíráme i ubytování. Dnes naštěstí na mnoha místech není pes problém.

Plánování pobytu se psem se může zdát složité, u každé nabídky si ověřit, zda náš mazlíček může s námi a jaké jsou pro jeho pobyt podmínky či doplatky. Vhodné ubytování najdete na Hotely.cz, což je nejjednodušší cesta, jak získat potřebné informace o nabídce hotelů a pensionů ve vybrané lokalitě. Pokud se rozhodnete jet poznávat krásy Vysočiny, na několik kliknutí najdete, jaké hotely na Vysočině jsou k dipozici a co vše nabízí. Pak už je na vás, zda dáte přednost domácímu prostředí v rodinném podniku nebo vás naopak láká moderní vybavení designových hotelů. Když cestujeme se psem, kromě samotného pokoje bychom se měli zajímat i o okolí, abychom měli přehled o tom, zda a kam můžeme vyrazit na procházku nebo je třeba možné využít soukromou zahradu.

Jednou z oblíbených lokalit nejen v zimní sezóně, ale i přes léto, jsou Krkonoše a celý Královéhradecký kraj. Nabízí mnoho možností pro pěší turistiku, ať už jste obdivovatelem krajiny nebo vás zajímají historické památky a turisticky atraktivní místa. Nejčastějším cílem je samozřejmě Sněžka, nejvyšší hora naší republiky, kam se můžete vydat pěšky i lanovkou, v obou případech vás váš chlupatý mazlíček může doprovázet. Kromě Sněžky ale můžete vyrazit za pramenem Labe, do Prachovských nebo Teplicko-Adršpašských skal, hrady a zámky nebo Babiččino údolí. Ubytování v Královéhradeckém kraji vám umožní strávit v tomto krásném koutě republiky více dní a stihnout tak více výletů a zážitků.

Cestovat se psem není omezující ani složité, naopak může být velmi zábavné. Mnoho hotelů nabízí možnost ubytování se psem, nemusíte tak své volno trávit pod stanem jen proto, aby váš čtyřnohý přítel mohl být s vámi.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije