Horké tipy

Jak vytopit halu rychle a levně? Plynovým infrazářičem!

Všichni dobře víme, jak důležitá je tepelná pohoda a to nejen doma, ale také v práci nebo na veřejných místech. Vytopit sklad, halu nebo restauraci bohužel není tak jednoduché jako běžnou domácnost, tedy alespoň klasickými otopnými systémy. Ty nejsou v případě větších prostor příliš efektivní a nevytápí rychle ani ekonomicky. I to se přitom dá vyřešit poměrně jednoduše a to pomocí plynových infrazářičů. Ještě jste o nich neslyšeli?

Sálavé teplo znaly i minulé generace

Plynové infrazářiče mají bohatou historii a světlo světa spatřily již před 80 lety. Právě tehdy je představil světu Günther Schwank, zakladatel stejnojmenné společnosti, která je již od začátku předním dodavatelem tohoto typu vytápění. Šlo o výsledek neustálého vývoje a inovací, neboť i v minulém století bylo hospodaření s energiemi důležité. Sálavé vytápění hal – infrazářiče Schwank se postupem času dostaly do rukou více než 2 milionů klientů, kteří si jeho efektivitu nemohou vynachválit. I počet prodaných zařízení je sám o sobě garancí kvality a unikátních vlastností, které jiné otopné systémy nemohou nabídnout. Infrazářiče Schwank nachází využití v menších i větších podnicích a to nejen v multifunkčních halách a skladech, ale také školních tělocvičnách, sportovištích nebo restauračních zařízeních. Jednoduše všude, kde je zapotřebí okamžitá tepelná pohoda s vynaložením co nejnižších nákladů.

Čím se infrazářiče liší od ostatních typů vytápění?

Plynové infrazářiče vydávají elektromagnetické vlnění, které proniká okolním prostředím a ohřívá plochy, na které narazí. Tento způsob vytápění si oblíbili také provozovatelé fotbalových stadionů, kde díky infrazářiči může vzniknout až 10°C rozdíl mezi teplotou na tribuně a okolím. Sálavé vytápění je vzhledem k principu, na kterém funguje, efektivnější než jiná otopná zařízení. K aktivaci vyzářeného tepla dochází až po jeho dopadu na pevnou plochu, čímž lze dosáhnout tepelné pohody i v chladnějším prostředí. Úspora energie je výrazná a za zmínku stojí i další výhody. Při provozu infrazářičů nedochází ke vzniku průvanu ani k víření prachu. V neposlední řadě nevzniká nežádoucí vzduchový polštář pod střechou objektu a to proto, že se primárně neohřívá vzduch, ale předměty. Teplo se po dopadu následně rovnoměrně rozloží do prostoru. Chcete se dozvědět více? Nezapomeňte se podívat na www.schwank.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije