Zdraví

Chcete v posteli zažívat nirvánu? S chytrým polštářem Blue Gel od ní budete jen krůček…

O zdravém spánku toho bylo napsáno velmi mnoho a většina informací se točila kolem toho na čem a kde spíme. Tedy o matracích a celkovém pojetí ložnice. Pokud jste podlehli nutkání zažít dokonalý spánek a pořídili si novou matraci a vyšperkovali interiér tak, aby jste se v něm cítili útulně, rozhodně jste nešlápli vedle. Pravděpodobně jste ale zjistili, že po ulehnutí do lože stále nezažíváte očekávanou nirvánu…
Máte-li problémy s páteří, migrény a trpíte-li pocitem únavy i přesto, že jste do svého spánku investovali nemalou částku, neznamená to, že jste při výběru matrace a renovace ložnice udělali chybu. Jednoduše vám chybí poslední kamínek do mozaiky a my vám prozradíme, který. Posledním krůčkem k dokonalému spánku je polštář. Ne ten váš, na kterém usínáte již řadu let, ale chytrý polštář Blue Gel. A protože si nepotrpíme na superlativy, přistoupíme k faktům. Důvodů, proč si vzít do postele Blue Gel, je totiž více než dost.
Chytrý polštář Blue Gel sice neumí to, co váš chytrý mobilní telefon, ale zato se vyrábí z moderních materiálů, které přesně kopírují tvar hlavy a napomáhá tak k pocitu maximálního svalového uvolnění. Středobodem našeho „zázraku“ je paměťová Visco pěna, díky které je polštář prodyšný a působí lehce a nadýchaně. Obaluje ji jemný a elastický Blue Gel, který snižuje tělesnou teplotu a stimuluje krevní oběh. K výrobě gelu se používají nejmodernější nanotechnologie a výsledkem je antibakteriální a antialergenní hmota. Unikátní je i vnější potah ze síťované tkaniny, který je velmi odolný a chrání jádro před mechanickým poškozením. Zároveň je prodyšný a nebrání proudění vzduchu mezi jádrem a vnějším potahem COOLMAX.
Posledním a neméně důležitým prvkem je zmíněný vnější potah COOLMAX. Díky svým antistatickým, antialergenním a antibakteriálním vlastnostem zaručuje hygienické spaní a lze ho kdykoliv vyjmout a vyprat. Čištění je snadné a díky speciální úpravě se na něm netvoří žmolky. Největší výhody chytrého polštáře jsme zmínili již na začátku – ochrání vás před bolestmi hlavy a páteře či otlaky. Díky přirozené poloze hlavy nebudete chrápat, skřípat zuby a nebude docházet k přerušení dechu. Díky polštáři Blue Gel bude váš spánek přirozený a konečně zažijete pocit uvolnění a klidu. Dopřejte svému tělu to, co opravdu potřebuje – ničím nerušenou relaxaci, díky které budete každý další den žít naplno.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije