Zdraví

Chcete v posteli zažívat nirvánu? S chytrým polštářem Blue Gel od ní budete jen krůček…

O zdravém spánku toho bylo napsáno velmi mnoho a většina informací se točila kolem toho na čem a kde spíme. Tedy o matracích a celkovém pojetí ložnice. Pokud jste podlehli nutkání zažít dokonalý spánek a pořídili si novou matraci a vyšperkovali interiér tak, aby jste se v něm cítili útulně, rozhodně jste nešlápli vedle. Pravděpodobně jste ale zjistili, že po ulehnutí do lože stále nezažíváte očekávanou nirvánu…
Máte-li problémy s páteří, migrény a trpíte-li pocitem únavy i přesto, že jste do svého spánku investovali nemalou částku, neznamená to, že jste při výběru matrace a renovace ložnice udělali chybu. Jednoduše vám chybí poslední kamínek do mozaiky a my vám prozradíme, který. Posledním krůčkem k dokonalému spánku je polštář. Ne ten váš, na kterém usínáte již řadu let, ale chytrý polštář Blue Gel. A protože si nepotrpíme na superlativy, přistoupíme k faktům. Důvodů, proč si vzít do postele Blue Gel, je totiž více než dost.
Chytrý polštář Blue Gel sice neumí to, co váš chytrý mobilní telefon, ale zato se vyrábí z moderních materiálů, které přesně kopírují tvar hlavy a napomáhá tak k pocitu maximálního svalového uvolnění. Středobodem našeho „zázraku“ je paměťová Visco pěna, díky které je polštář prodyšný a působí lehce a nadýchaně. Obaluje ji jemný a elastický Blue Gel, který snižuje tělesnou teplotu a stimuluje krevní oběh. K výrobě gelu se používají nejmodernější nanotechnologie a výsledkem je antibakteriální a antialergenní hmota. Unikátní je i vnější potah ze síťované tkaniny, který je velmi odolný a chrání jádro před mechanickým poškozením. Zároveň je prodyšný a nebrání proudění vzduchu mezi jádrem a vnějším potahem COOLMAX.
Posledním a neméně důležitým prvkem je zmíněný vnější potah COOLMAX. Díky svým antistatickým, antialergenním a antibakteriálním vlastnostem zaručuje hygienické spaní a lze ho kdykoliv vyjmout a vyprat. Čištění je snadné a díky speciální úpravě se na něm netvoří žmolky. Největší výhody chytrého polštáře jsme zmínili již na začátku – ochrání vás před bolestmi hlavy a páteře či otlaky. Díky přirozené poloze hlavy nebudete chrápat, skřípat zuby a nebude docházet k přerušení dechu. Díky polštáři Blue Gel bude váš spánek přirozený a konečně zažijete pocit uvolnění a klidu. Dopřejte svému tělu to, co opravdu potřebuje – ničím nerušenou relaxaci, díky které budete každý další den žít naplno.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš cool mobilní telefon? Vsaď na skvělý iPhone Xr!

Chcete se zúčastnit LARPU? Potřebné vybavení (meč, štít...) vám dodá specializovaný e-shop Outfit 4 Events.

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije