Bydleni

Nebuďte nenároční a vyberte si tu nejlepší sedačku

Čeká vás zařizování obývacího pokoje a vybíráte sedací soupravu? Jde o jedno z nejtěžších a zároveň nejdůležitějších rozhodnutí, neboť je to právě sedačka, která by měla interiéru dominovat. Nenechte se proto zlákat nejnižší cenou a naopak se vydejte cestou kvality. Investice do sedací soupravy se vám bude po mnoho let vracet v podobě komfortu a jednoduché údržby. Otázkou tedy je, jaký materiál a typ sedačky zvolit…

Ideální materiál? Jednoznačně pravá kůže!

Položte si několik zásadních otázek. Toužíte po nábytku, který bude reprezentovat váš vytříbený vkus? Máte doma děti a nechcete riskovat, že sedačku zaneřádí? Chcete, aby vydržela velmi dlouho jako nová a to i bez toho, abyste museli věnovat spoustu času do údržby? V tom případě se nabízí jediná alternativa – kůže. Kožené sedací soupravy evokují luxus a sedačky z jiných materiálů se jim v žádném ohledu nevyrovnají.
kozena sedacka 1

Rohová, nebo rozkládací?

Volba konkrétního typu je otázkou vašeho vkusu a samozřejmě i dispozic interiéru. Ve větším obýváku a v početnějších domácnostech nachází uplatnění prostorné rohové sedací soupravy, v menších bytech pak rozkládací varianty. Prostřednictvím rozkládací sedací soupravy získáte místo na sezení a zároveň ji využijete i pro občasné spaní. Nejkvalitnější modely však směle konkurují postelím a můžete na nich usínat dlouhodobě.

Luxus z Mekky designu

Zmínili jsme, že se na sedačce nevyplácí za každou cenu šetřit. To ovšem neznamená, že neseženete to nejlepší za přijatelné peníze. Příkladem budiž italské kožené sedačky u specializovaného prodejce isedacky.cz. Patříte-li mezi fajnšmekry, kteří se nespokojí se standardem a potrpíte-li si na luxus, pak jste na správné adrese. Nezáleží na tom, jestli své bydlení zařizujete v retro stylu či moderně – v každém případě se můžete spolehnout na kombinaci nejlepší kůže (ve čtyřech barevných variantách) a nejlepšího masivu (buk, dub, smrk). Italské rozkládací a rohové sedací soupravy se vyjímají v každém interiéru. Pokud si s výběrem kožené sedačky nevíte rady, případně jen hledáte inspiraci, nezapomeňte se podívat na sekci „Tipy a trendy“, ve které najdete spoustu užitečných rad a doporučení.
Kozena sedacka 3

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije