Horké tipy

Co je titul MBA a proč je o něj stále větší zájem?

Některé obory jsou bezpochyby atraktivnější než ostatní. Chcete-li studovat něco, co má budoucnost, vsaďte na ekonomii, finančnictví, obchod nebo třeba investice. Zásadní je ovšem výběr té správné školy. Tedy instituce, ve které se nebudete biflovat skripta plné nezáživných a neaktuálních informací. A právě to nabízí prestižní škola European School of Business & Management (ESBM), na které můžete získat titul MBA (Master of Business Administration). Zajímají vás podrobnosti?

Co byste měli o MBA vědět?

Studium MBA je určeno zejména zástupcům středního a vrcholového managementu a jeho cílem je prohloubení a získání dalších znalostí v oboru. Potenciální uchazeči musí splňovat určité podmínky – většinou jde o ukončené vysokoškolské vzdělání (min. bakalářský stupeň), případně profesní vzdělání v programu BBA, nebo doložená praxe v řídící či manažerské pozici.
Oproti klasickému studiu je v rámci programu MBA kladen důraz především na praxi. Jeho absolventi získají titul MBA, který se uvádí za jménem. Na ESBM vyučuje tým špičkových lektorů, kteří zastávají vysoké posty v různých řídících funkcích. O vaše vzdělání se tak nebudou starat pouze teoretici, ale hlavně zkušení profesionálové, kteří mimo svou lektorskou činnost působí i na odborných postech v různých oblastech vyššího managementu. ESBM navíc vychází z efektivního Oxfordského systému výuky, který je zaměřen na rozvoj logických dovedností a jejich uplatnění v reálném životě.

Jak probíhá studium MBA na ESBM?

Studium MBA trvá jeden rok a probíhá formou e-learningu v kombinaci s interaktivními workshopy. Můžete ho zahájit kdykoliv v průběhu roku, takže nebudete muset čekat na zahájení nebo naplnění požadovaného oboru určitým počtem uchazečů. Obrovskou výhodou online studia je flexibilita, díky které ho mohou absolvovat i vytížení manažeři. S lektory se studenti setkávají v rámci výukových dnů, případně s nimi konzultují prostřednictvím videokonferencí. Hlavním důvodem, proč se investice do vzdělání v programu MBA vyplatí, je budoucí uplatnění na pracovním trhu. Titul MBA má svou prestiž u nás i v zahraničí a personalisté mu kladou při výběru nových řídících pracovníků stále větší váhu. Kompletní informace o studiu najdete na www.esbm.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije