Volný čas a sport

Bez kvalitního dresu nelze ve sportu uspět

Češi jsou sportovní národ a největší oblibě se vždy těšily kolektivní sporty. Fotbal, hokej, basketbal, volejbal… tyto sporty mají svá specifická pravidla, ale základní myšlenka je vždy stejná. V kolektivních sportech proti sobě stojí dvě mužstva a klíčem k úspěchu je naprostá souhra. A v neposlední řadě také kvalitní vybavení, jehož alfou a omegou jsou dresy. Pokud jste garderóbu svého týmu doposud podceňovali, je na čase to změnit. Prozradíme vám, proč si dát na výběru dresu záležet a kde sehnat levné a přesto vysoce kvalitní oblečení pro sportovce.

Co váš tým s kvalitními dresy získá?

Nezáleží na tom, jestli váš tým hraje první ligu, nebo se potácí na posledních místech amatérské soutěže. Profesionální sportovní dresy si zaslouží všichni hráči, bez výjimky. V žádném případě nejde jen o estetiku, i když i ta je podstatná – stejnokroj v týmových barvách hráče nabudí a podvědomě je motivuje k lepšímu výkonu. Mnohem podstatnější jsou ale praktické výhody – profesionální dresy bývají navrženy tak, aby se v nich sportovci cítili maximálně pohodlně. Střih je tak akorát a kvalitní materiál perfektně odvádí vlhkost a reguluje teplotu. Obyčejné tričko s rozlišovacím tílkem nic podobného neumí.

Jde to i levně!

Spousta sportovních týmů zápolí s velmi omezeným rozpočtem, což se promítne především na vybavení. Prvotřídní dresy ale nepatří mezi cenově nedostupné artikly, které si nemohou „druhořadé“ kluby dovolit. Příkladem budiž poctivé české dresy, které již dvacet let vyrábí firma DDsport.
Značku DDsport není nutné sáhodlouze představovat. Obléká hokejisty, fotbalisty, volejbalisty, basketbalisty, ragbisty, atlety a celou řadu dalších sportovců a to dokonce v nejvyšších ligách. V poměru ceny a kvality jde o bezkonkurenční volbu. Výrobce střihy a materiály pravidelně konzultuje s odborníky a výsledek stojí za to. Dresy od DDsport jsou pohodlné a stylové. Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by měly vaše stejnokroje vypadat, nechte si navrhnout design na míru. Aktuální nabídku včetně platných ceníků najdete ne www.ddsport.cz. Sportu zdar!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije