Móda a styl

Tričko – vděčný kousek oblečení

Tričko s krátkým rukávem je poměrně vděčný kus oblečení. Na rozdíl od svetrů, sukní, zimních bund, šortek a jiných „sezónních“ textilií, ho můžete nosit během celého roku. Tedy ne všichni, v některých muslimských zemích ho ženy na veřejnosti nosit nesmějí. Naštěstí pro nás, si můžeme chodit v tričku kam se nám za chce. Že v nich chodíme do práce, školy či nákupního centra, nikoho nepohorší. S vhodně zvoleným střihem a motivem si však neuděláte ostudu ani na společenské akci. Jedná se o skvělý způsob, jak dát svému okolí najevo, co si o něm myslíte. Prostřednictvím trička dáte lehce najevo své politické smýšlení, sexuální orientaci, případně s ním vyznáte city opačnému pohlaví.

Fenomén jménem tričko s potiskem

Chcete se zbavit uniformity? Pokud vám obyčejné oblečení připadá nudné a monotónní, kupte si tričko s potiskem. Na internetu je jich fůra a vybere si opravdu každý. V současné době jsou „in“ trika s MEME motivem. Hnusné ksichtíky, které vyjadřují určitý postoj, nebo emoce, zná snad každý. Další, velmi oblíbenou variantou, jsou trička s potiskem obleku. Ušetříte za za sako, kravatu i košili. Pozor, u triček s potiskem si je radno připlatit. Nejlevnější kousky většinou nevydrží více, než jedno, dvě praní. Jestliže chcete skutečně ušetřit, raději si připlaťte pár korun. Tričko s opravdu kvalitním potiskem vydrží i několik let.

Prověřený způsob, jak potěšit přítelkyni

Narozeniny vaší partnerky se blíží mílovými kroky a vy netušíte, čím ji potěšit? Zapomeňte na bonboniéry a kytku – chcete-li ji udělat opravdovou radost, darujte ji stylový kousek oblečení. Dámských triček je v e-shopech snad ještě více, než těch potištěných a s trochou štěstí vyberte takové, které ji bude slušet. To samé platí i pro dámy, jejichž protějšky potěší tričko stejně tak. Necháte-li na tričko natisknout fotografii, případně motiv, který je vašemu partnerovi dobře známý, rázem získáte osobní dárek, který se určitě nemine účinkem.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije