Tričko - vděčný kousek oblečení

Tričko s krátkým rukávem je poměrně vděčný kus oblečení. Na rozdíl od svetrů, sukní, zimních bund, šortek a jiných „sezónních“ textilií, ho můžete nosit během celého roku. Tedy ne všichni, v některých muslimských zemích ho ženy na veřejnosti nosit nesmějí. Naštěstí pro nás, si můžeme chodit v tričku kam se nám za chce. Že v nich chodíme do práce, školy či nákupního centra, nikoho nepohorší. S vhodně zvoleným střihem a motivem si však neuděláte ostudu ani na společenské akci. Jedná se o skvělý způsob, jak dát svému okolí najevo, co si o něm myslíte. Prostřednictvím trička dáte lehce najevo své politické smýšlení, sexuální orientaci, případně s ním vyznáte city opačnému pohlaví.

Fenomén jménem tričko s potiskem

Chcete se zbavit uniformity? Pokud vám obyčejné oblečení připadá nudné a monotónní, kupte si tričko s potiskem. Na internetu je jich fůra a vybere si opravdu každý. V současné době jsou „in“ trika s MEME motivem. Hnusné ksichtíky, které vyjadřují určitý postoj, nebo emoce, zná snad každý. Další, velmi oblíbenou variantou, jsou trička s potiskem obleku. Ušetříte za za sako, kravatu i košili. Pozor, u triček s potiskem si je radno připlatit. Nejlevnější kousky většinou nevydrží více, než jedno, dvě praní. Jestliže chcete skutečně ušetřit, raději si připlaťte pár korun. Tričko s opravdu kvalitním potiskem vydrží i několik let.

Prověřený způsob, jak potěšit přítelkyni

Narozeniny vaší partnerky se blíží mílovými kroky a vy netušíte, čím ji potěšit? Zapomeňte na bonboniéry a kytku – chcete-li ji udělat opravdovou radost, darujte ji stylový kousek oblečení. Dámských triček je v e-shopech snad ještě více, než těch potištěných a s trochou štěstí vyberte takové, které ji bude slušet. To samé platí i pro dámy, jejichž protějšky potěší tričko stejně tak. Necháte-li na tričko natisknout fotografii, případně motiv, který je vašemu partnerovi dobře známý, rázem získáte osobní dárek, který se určitě nemine účinkem.

Publikováno: 02. 09. 2012 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: dámská trička | trička | tričko | tričko s krátkým rukávem | tričko s potiskem