Dovolená a cestování

Nezapomenutelná dovolená v podhůří Jeseníků

Také vás nudí představa léta stráveného u moře a raději volíte aktivní dovolenou v příjemném klimatu? Patříte-li k milovníkům romantické přírody, nemusíte za ní jezdit daleko. Mezi zdaleka nejpopulárnější a turisticky nejnavštěvovanější lokality patří Jeseníky. Vyrazit do nich můžete nejen v létě, ale také v zimě. Záleží na tom, zda upřednostníte výlety po zajímavých turistických stezkách, nebo kvalitní lyžování na moderních sjezdovkách. Chcete-li si však pobyt v Jeseníkách ještě více zpříjemnit, ubytujte se v oblíbeném horském hotelu Sněženka. Nadstandardní vybavení a nízké ceny jsou zárukou příjemné dovolené a to jak v létě, tak v zimě.

Relaxace i aktivní sportování

Horský hotel Sněženka byl nedávno zrekonstruován a řadí se mezi nejútulnější ubytování Jeseníky vůbec. Ubytovat se můžete v průběhu celého roku a vždy se můžete těšit na luxusní bazén, vířivku či saunu (Sněženka se hrdě hlásí mezi takzvané wellness hotely) a jiné volnočasové aktivity, jako je bowling či stolní fotbal. Zastihne-li vás během dovolené špatné počasí, nevadí. V hotelu se nudit rozhodně nebudete. Samozřejmostí je připojení k internetu (wi-fi), možnost využitá venkovního grilu a fitness zcela zdarma. Hotel nabízí i firemní akce ubytování, na kterých se vám podaří stmelit kolektiv a najít společnou řeč s kolegy, jejichž společnost vám doposud nebyla příjemná.

Každý den jiný výlet

Vydáte-li se do Jeseníků v létě, budete se moct vydat na celou řadu zajímavých míst. Mezi ty nejznámější patří Staré Město pod Sněžníkem, Kralický Sněžník, Údolí Prudkého potoka, historická chata Paprsek, naučné stezky Pasák a Kralický Sněžník, gotický hrad Kolštejn, renezanční zámek Velké Losiny a celá řada dalších, neméně atraktivních lokalit. Zima se nese ve znamení kvalitního lyžování v přilehlém skiareálu Kraličák. V Jeseníkách zkrátka nudit nebudete.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije