Nezapomenutelná dovolená v podhůří Jeseníků

Také vás nudí představa léta stráveného u moře a raději volíte aktivní dovolenou v příjemném klimatu? Patříte-li k milovníkům romantické přírody, nemusíte za ní jezdit daleko. Mezi zdaleka nejpopulárnější a turisticky nejnavštěvovanější lokality patří Jeseníky. Vyrazit do nich můžete nejen v létě, ale také v zimě. Záleží na tom, zda upřednostníte výlety po zajímavých turistických stezkách, nebo kvalitní lyžování na moderních sjezdovkách. Chcete-li si však pobyt v Jeseníkách ještě více zpříjemnit, ubytujte se v oblíbeném horském hotelu Sněženka. Nadstandardní vybavení a nízké ceny jsou zárukou příjemné dovolené a to jak v létě, tak v zimě.

Relaxace i aktivní sportování

Horský hotel Sněženka byl nedávno zrekonstruován a řadí se mezi nejútulnější ubytování Jeseníky vůbec. Ubytovat se můžete v průběhu celého roku a vždy se můžete těšit na luxusní bazén, vířivku či saunu (Sněženka se hrdě hlásí mezi takzvané wellness hotely) a jiné volnočasové aktivity, jako je bowling či stolní fotbal. Zastihne-li vás během dovolené špatné počasí, nevadí. V hotelu se nudit rozhodně nebudete. Samozřejmostí je připojení k internetu (wi-fi), možnost využitá venkovního grilu a fitness zcela zdarma. Hotel nabízí i firemní akce ubytování, na kterých se vám podaří stmelit kolektiv a najít společnou řeč s kolegy, jejichž společnost vám doposud nebyla příjemná.

Každý den jiný výlet

Vydáte-li se do Jeseníků v létě, budete se moct vydat na celou řadu zajímavých míst. Mezi ty nejznámější patří Staré Město pod Sněžníkem, Kralický Sněžník, Údolí Prudkého potoka, historická chata Paprsek, naučné stezky Pasák a Kralický Sněžník, gotický hrad Kolštejn, renezanční zámek Velké Losiny a celá řada dalších, neméně atraktivních lokalit. Zima se nese ve znamení kvalitního lyžování v přilehlém skiareálu Kraličák. V Jeseníkách zkrátka nudit nebudete.

Publikováno: 30. 07. 2012 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: dovolená na horách | hotel sněženka | jeseníky | ubytování jeseníky