Recenze Geladrink Forte - nejúčinnější kloubní výživy

Bolest kloubů je nepříjemná a nepostihuje jen starší lidi. Může se dostavit v důsledku nesprávné životosprávy, přílišné pohybové aktivity nebo nehody. Dle průzkumů trpí artrózou cca 80 % lidí ve věku nad 50 let a věková hranice se průběžně snižuje. Výjimkou nejsou lidé, kteří trpí bolestmi kloubů ve věku kolem 30 nebo 40 let. Ale jak s artrózou bojovat? Operace nebo transplantace kloubu by měla být až posledním řešením. Budete-li důslední a nepodceníte svůj zdravotní stav, můžete méně závažné stupně artrózy efektivně vyléčit. „Stačí“, když kloubům dopřejete potřebnou výživu.

Na naše zdraví má vliv to, co jíme

Již Hippokrates pravil, že základním kamenem lidského zdraví je strava. Ta nás může zbavit nemocí, ale také onemocnění přivodit. Současné výzkumy jeho teorii potvrzují. Dle českého odborníka prof. MUDr. Milan Adam, DrSc. musí nemocné klouby dostat kolagen ve formě kolagenních peptidů, ale také další látky jako vitaminy, minerály, bylinné extrakty apod.

Proč je Geladrink FORTE lepší ostatní doplňky stravy?

Z této teorie vychází také složení nejznámějšího a nejúčinnějšího doplňku stravy Geladrink FORTE. Oproti konkurenčním přípravkům obsahuje všechny důležité látky – kolagenní peptidy, které organismus dokáže vstřebat do chrupavkových a kostních buněk, ale také vitamin C a široké spektrum dalších látek s nutričním a fyziologickým účinkem. Podíl těchto látek se blíží 100 % doporučené denní dávky, jinak by přípravek nedodal kloubům dostatečné množství výživy.

Účinky českého doplňku stravy potvrzují vědecké studie

O Geladrinku FORTE toho bylo napsáno již mnoho. Žádná jiná kloubní výživa nebyla předmětem tolika studií, jako právě tento výrobek. Za zmínku stojí pozitivní recenze v prestižních vědeckých časopisech či prezentace výsledků studie „dle zásad založené na důkazech“ v roce 2007 na kongresu Evropské ligy proti revmatismu v Barceloně. Na Geladrink FORTE nedají dopustit ani vrcholoví sportovci. Pokud vás zaujal šetrný způsob, jak eliminovat bolest kloubů, přečtěte si o Geladrinku další informace na www.orling.cz. Český doplněk stravy zakoupíte v každé lékárně, ale také z pohodlí domova na internetu.

Publikováno: 25. 10. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: geladrink forte | geladrink forte recenze