Auto/moto

Poskytněte svým dětem nejlepší ochranu před nebezpečím na silnici

Vozíte s sebou v autě malé dítě? Skutečně nezáleží na tom, zda s ním cestujete každý den po Praze nebo jednou za týden v rámci několika kilometrů po méně frekventované silnici na venkově. Bezpečnost není radno podceňovat a to ani v případě, že máte s řízením mnohaleté zkušenosti. To samé totiž nelze tvrdit i o ostatních účastnících silničního provozu a nikdy si proto nemůžete být jistí, kdo vám zkříží cestu. Výběr autosedačky byste proto rozhodně neměli podcenit a nesnažit se na ní za každou cenu ušetřit. Pusťte si některé z mnoha informativních videí, které vám vysvětlí, do jaké míry je dítě při jízdě ohroženo a že i zdánlivě malý náraz může skončit tragédií. Nechceme vás strašit, ale zdraví našich nejmenších je mnohem důležitější, než úspora několika set korun.

Nešetřete na bezpečí vašich dětí

S výběrem autosedačky vám pomůže celá řada objektivních testů, které pravidelně provádí renomované instituce. Výsledky jsou mnohdy velmi překvapující a i zdánlivě kvalitní produkty končí s katastrofálním hodnocením. Chcete-li mít jistotu, že za autosedačku netratíte několik tisíc, aniž by se vašemu dítěti dostalo opravdové ochrany, vsaďte na prověřené autosedačky z Babyparku. Oblíbený prodejce kočárků, hraček, dětského nábytku a dalšího zboží pro děti, má ve svém sortimentu pouze autosedačky, které jsou v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami a dosáhly vynikajících výsledků v crash testech. Aktuálně si můžete vybrat z modelů renomovaných výrobců jako je Römer, Recaro, Maxi Cosi, Bebé Comfort a Stokke a ať už se rozhodnete jakkoliv, vždy si můžete být jistí, že jste pro bezpečí svého dítěte udělali maximum.

Použitá autosedačka – ano či ne?

Kvalitní autosedačky jsou logicky dražší než nekvalitní kusy méně známých značek, v Babyparku je ovšem vždy najdete za lepší cenu než u konkurence. Na otázku, zda není lepší kompromis v podobě nákupu vysoce kvalitní, ale použité autosedačky, existuje jednoznačná odpověď. Není. Nikdy totiž nevíte, jak s ní původní majitel zacházel a zda nebyla poškozena při autonehodě. Ani autosedačka, která vypadá jako nová, už nemusí poskytovat takovou úroveň bezpečnosti, jako zcela nový kus.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije