Poskytněte svým dětem nejlepší ochranu před nebezpečím na silnici

Vozíte s sebou v autě malé dítě? Skutečně nezáleží na tom, zda s ním cestujete každý den po Praze nebo jednou za týden v rámci několika kilometrů po méně frekventované silnici na venkově. Bezpečnost není radno podceňovat a to ani v případě, že máte s řízením mnohaleté zkušenosti. To samé totiž nelze tvrdit i o ostatních účastnících silničního provozu a nikdy si proto nemůžete být jistí, kdo vám zkříží cestu. Výběr autosedačky byste proto rozhodně neměli podcenit a nesnažit se na ní za každou cenu ušetřit. Pusťte si některé z mnoha informativních videí, které vám vysvětlí, do jaké míry je dítě při jízdě ohroženo a že i zdánlivě malý náraz může skončit tragédií. Nechceme vás strašit, ale zdraví našich nejmenších je mnohem důležitější, než úspora několika set korun.

Nešetřete na bezpečí vašich dětí

S výběrem autosedačky vám pomůže celá řada objektivních testů, které pravidelně provádí renomované instituce. Výsledky jsou mnohdy velmi překvapující a i zdánlivě kvalitní produkty končí s katastrofálním hodnocením. Chcete-li mít jistotu, že za autosedačku netratíte několik tisíc, aniž by se vašemu dítěti dostalo opravdové ochrany, vsaďte na prověřené autosedačky z Babyparku. Oblíbený prodejce kočárků, hraček, dětského nábytku a dalšího zboží pro děti, má ve svém sortimentu pouze autosedačky, které jsou v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami a dosáhly vynikajících výsledků v crash testech. Aktuálně si můžete vybrat z modelů renomovaných výrobců jako je Römer, Recaro, Maxi Cosi, Bebé Comfort a Stokke a ať už se rozhodnete jakkoliv, vždy si můžete být jistí, že jste pro bezpečí svého dítěte udělali maximum.

Použitá autosedačka - ano či ne?

Kvalitní autosedačky jsou logicky dražší než nekvalitní kusy méně známých značek, v Babyparku je ovšem vždy najdete za lepší cenu než u konkurence. Na otázku, zda není lepší kompromis v podobě nákupu vysoce kvalitní, ale použité autosedačky, existuje jednoznačná odpověď. Není. Nikdy totiž nevíte, jak s ní původní majitel zacházel a zda nebyla poškozena při autonehodě. Ani autosedačka, která vypadá jako nová, už nemusí poskytovat takovou úroveň bezpečnosti, jako zcela nový kus.