Expanze v době krize? Jasná známka kvality...

Léto se blíží mílovými kroky a ačkoliv to tak ještě nevypadá, již brzy se budeme muset chránit před nepříjemnými slunečními paprsky a to nejen doma, ale také při posezení na terase. Odpovědí na všetečné sluníčko jsou stínící systémy v podobě žaluzií, rolet a v případě zmíněné terasy markýzy venkovní výsuvné. Dnes vám však prozradíme nejen to, kde se po zmíněných artiklech poohlédnout, ale také představíme někoho, kdo se jejich výrobou velmi dlouho zabývá.

Společnost Univers Tech s.r.o. je na trhu již třiadvacet let (pod hlavičkou Univers Tech vystupuje od roku 2004) a disponuje výrobním závodem v Kladně. Již od počátku své působnosti se orientuje na doplňky staveb a to nejen na stínící techniku, ale také vratové systémy – garážová vrata a brány. Vedení firmy nedávno zakoupilo přilehlý pozemek a chystá se rozšířit výrobní kapacitu na zhruba dvojnásobek. Momentálně probíhá demolice stávajících budov a hned poté započne výstavba nových. Obyvatelé Kladna a okolí se tak mohou těšit na nové pracovní příležitosti. V době krize jasná známka toho, že je o produkty od Univers Tech zájem a očividně stojí za to. Pojďte je s námi omrknout blíže.

Stínící systémy, které vás nenechají ve štychu

Začneme klasikou, žaluziemi. Univers Tech je vyrábí v mnoha variantách a je jen na vás, zda zvolíte nejrozšířenější horizontální, efektivní vertikální, luxusní dřevěné nebo méně tradiční, ale moderní a stylové skládané žaluzie. Všechny alternativy jsou k mání v mnoha barevných provedeních a jejich devizou je pečlivé zpracování a velmi příjemná cena. Neměli bychom zapomenout ani na oblíbený exteriérový prvek v podobě venkovních žaluzií – ani ty totiž v portfoliu produktů nechybí. Stejně tak ani neméně populární předokenní rolety Praha.

Letní pohoda na terase

Zmínili jsme, že Univers Tech vyrábí také markýzy. Hodí se nejen jako dekorace prodejny, ale stejně tak i na balkon či terasu. Dodají vašemu bydlení prázdninový vzhled a umožní vám venku trávit mnohem více času. Jediným stiskem tlačítka rozšíříte obytnou plochu domu a vytvoříte si útulné zákoutí, které vám budou všichni závidět. Nepřízně počasí se bát nemusíte, markýzy lze doplnit čidly, které reagují na změnu počasí. Jakmile se přižene silný vítr, samy se složí a předejdou tak poškození.

Udělejte radost své garáží

Stínícími systémy nabídka produktů nekončí. Naopak, Univers Tech vyrábí sekční garážová vrata Plzeň na míru. Daly by se charakterizovat jako spojení moderních technologií, energetické úspornosti a bezpečnosti. Na jejich vývoji se podílí specialisté a výsledek sjíždí z nejmodernější automatické linky v celé Evropě. A je to právě proces automatizace, díky kterému je výrobce schopen prodávat vrata v nízké cenové hladině i navzdory kvalitě.

Podrobné informace o celém sortimentu od Univers Tech najdete na oficiálních webových stránkách univers.cz.