Chcete skutečný domov a ne jen obyčejné bydlení?

Toužíte po novém bydlení, nebo po skutečném domově, který budete jen neradi opouštět a s nadšením se do něj vracet? Možná to zní jako fráze, nicméně bydlení skutečně není ekvivalentem domova. A proto byste měli k procesu přistupovat velmi svědomitě. Moderní technologické postupy a materiály umožňují ledacos, ale důležité je sdělit stavařům naprosto přesné požadavky. Už víte, kam tím míříme? Zapomeňte na katalogové domy, které vám nevyhovují a obraťte se na profesionálního architekta. Ten si vyslechne vaše přání, zhodnotí, co je možné, a co naopak ne a ve finále vše přenese na papír.

Služby architekta oceníte již při hledání pozemku

Nic proti standardnímu řešení. Na druhou stranu si nemusíte připadat jako snobi, když zatoužíte po něčem lepším. Po opravdovém luxusu, který bude odpovídat vašim nejtajnějším představám. Luxusní domy však vyžadují pečlivé plánování a to od chvíle, kdy se začnete zabývat výběrem vhodného pozemku. Nebude-li exteriér v naprosté harmonii s interiérem, nikdy nedosáhnete perfektního výsledku. Proto začněte spolupracovat s architektem již v této fázi. luxusni-dum-u-rybnika-myto-u-rokycan Návrhem luxusních domů se bohužel nezabývá kde kdo a najít odborníky, na které se můžete ve všech ohledech spolehnout, není zrovna jednoduché. Nikoliv však nemožné, ale buďme trochu konkrétnější.

Pro Master Design je nemožné každodenní rutinou

Mezi renomované specialisty patří společnost Master Design, která není pouhým sdružením architektů. Nabízí něco navíc, a proto s ní spolupracují i ti nejnáročnější. Bude se vám věnovat architekt, project manager a projektant – tým profesionálů, který vám věnuje veškerou péči. Po předání prvotního návrhu dostanete šanci k připomínkám a po dalších úpravách (budou-li zapotřebí) bude stanovena pevná cena za realizaci. Master Design vám samozřejmě pomůže také s výběrem stavební firmy. Budete mít jistotu, že vše půjde jako na drátkách. Své vysněné bydlení máte na dosah ruky. Další informace najdete na www.architekt-atelier.cz. architekti

Publikováno: 15. 12. 2014

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: luxusní domy