Neodpírejte si pohodlné cestování ani na druhé straně světa

Už jste přemýšleli nad tím, kam se letos podíváte na dovolenou? Nebo jste si ji již rezervovali? Ať už bude vaše cílová destinace kdekoliv, máme pro vás skvělou zprávu. Nejdřív však jednu otázku. Jakým způsobem budete řešit přesun mezi vaším novým dočasným bydlištěm a místy, které hodláte navštívit? Chcete-li si léto užít naplno, nespoléhejte se na místní spoje a neutrácejte za předražená taxi – pronajměte si vlastní automobil a buďte svým vlastním pánem.

Pronájem automobilů je mnohem praktičtější, levnější a v neposlední řadě i rychlejší než cestování autobusem, vlakem nebo zmíněným taxi. Na druhou stranu ztrácet drahocenný čas a hledat v místě pobytu autopůjčovnu, není to pravé ořechové. Další problém představují nesolidní půjčovny, které se k cizincům nechovají dvakrát poctivě.

Nechcete-li dělat zbytečné kompromisy a ušetřit spoustu času i peněz, zajistěte si pronájem vozidel ještě předtím, než nastoupíte do letadla. S hledáním spolehlivé autopůjčovny vám pomůže společnost Holiday Autos CZ, která funguje již od roku 2005 a pyšní se titulem největšího velkoobchodníka na trhu pronájmů aut v České republice.

Holiday Autos vám zajistí pronájem automobilu v některé z více než 6000 destinací v 50 zemích světa. Spolupracuje pouze s prověřenými autopůjčovnami, na které klade vysoké požadavky na poskytované služby. Pro vás to znamená nepřetržitou dopravní asistenci, nové a spolehlivé vozidla a další benefity, které by vám jiná půjčovna aut neposkytla.

Vozidlo si můžete rezervovat prostřednictvím formuláře na webu www.holidayautos.cz. Jednoduše zadáte několik nezbytných parametrů (místo vyzvednutí/vrácení, typ vozidla, počet dní...) a vyberete si. Jednodušší už to opravdu být nemůže...

Foto: sxc.hu

Publikováno: 16. 07. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Honza Vodička

Tagy: pronájem aut. pronájem automobilů | pronájem vozů | půjčovna aut