Technika

Stříkací pistole nejen pro slevárny a kovárny

Společnost BIO-GEO-EKO s.r.o. na trhu působí již od roku 1993 a v době svého vznikl se její činnost profilovala především na problematiku úpravy odpadů fyzikálně-chemickými a biologickými metodami. V průběhu let se začala soustředit také na jiné obory a v roce 2001 začala aktivně nabízet široké portfolio produktů pro slevárny, kovárny a další oblasti průmyslu. A právě o této části nabídky vám dnes prozradíme bližší informace, konkrétně o sortimentu stříkacích pistolí.
Společnost BGE se soustředí především na stříkací pistole, které jsou určeny pro aplikaci jí dodávaných materiálů, tedy vodou ředitelných mazadel, grafitových dispersí na vodní bázi a separátorů. Kromě stříkacích pistolí sortiment obsahuje také trysky, kompletní postřikové hlavy a ramena. Dále také kompletní automatizované systémy (např. manipulátory a roboty). Samozřejmostí je komplexní servis, který zahrnuje dodávku náhradních dílů a technické poradenství. Konzultaci můžete využít i v případě, že jste si nářadí pořídili od jiného dodavatele.
Vraťme se však k sortimentu stříkacích pistolí. Manipulace má následující průběh: proces je rozdělen do dvou fází, při čemž v první z pistole vyjde pouze vzduch o velké intenzitě a až v druhé fázi vzduch smíchaný s volitelným množstvím kapaliny. Množství separačního prostředku lze regulovat šroubem, který se nachází na těle či hlavě přístroje (jednotlivé modely mají odlišnou konstrukci). Pro velký objem separačního prostředku jsou určeny modely „TS“ a „TR“, které mají speciální hlavu. Tlak vzduchu se pohybuje mezi 4 – 10 bar a kapalinu není nezbytné dávkovat pod tlakem (je nasávána ze dna zásobníku). Dávkování pod tlakem je nutné u tlumené verze stříkací pistole s označením „P“, při čemž rozpětí tlaku se pohybuje mezi 2 až 8 bar. Zajímají váš další informace? Neváhejte se zeptat přímo odborníků z BGE. Kontaktní údaje najdete na www.bge.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije