Finance

Láká vás představa vlastního bydlení?

Bydlet ve vlastním bytu či rodinném domku je snem většiny lidí. Ne každý si však může dovolit koupit byt či postavit dům. Většina rodin řeší situaci hypotékou, což je asi nejlepší řešení. Bankovní instituce však nepůjčí každému na počkání. Naopak si své klienty velmi důkladně prověřují a pokud jim v něčem nevyhovují, hypotéční úvěr jim neposkytnou. Dostali jste se do podobné situace? Zbývá vám jediná možnost – americká hypotéka.  
Už podle svého názvu je americká hypotéka značně oblíbeným finančním produktem v zámoří. I u nás se v posledních letech těší oblibě a žádají si o ni převážně osoby, které neuspěly u banky s žádostí o hypotéku.  Výhody americké hypotéky jsou jednoznačné. Nemusíte být dostatečně bonitní (tedy finančně zajištěný) a dokonce můžete mít i škraloup v registru dlužníků. Nebankovní instituce, které poskytují tyto  půjčky však požadují ručení nemovitostí. Výše poskytnutého úvěru je až do výše ceny nemovitosti.   Otázkou je, zda není americká hypotéka nebezpečná. Tento typ úvěru je „nebezpečný“ stejně jako bankovní hypotéky. Pokud víte, že ho nebudete mít z čeho splácet, jednoduše přijdete o zaručenou nemovitost. Zvažte, zda jste dostatečně zajištění a pokud ano, není důvod si o americkou hypotéku nezažádat.  
Americká hypotéka má ještě další výhodu. Je neúčelová a můžete ji využít na cokoliv, aniž byste museli své výdaje dokazovat. Pokud si chcete pořídit nové auto či zajet na dovolenou, můžete. Kompenzací jsou vyšší úroky, než u klasické hypotéky, ale na to většina žadatelů nebere zřetel…

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Pro pohodlné běhání doporučujeme běžecké kraťasy značky Kilpi

Chceš super výkonný tablet? Nový Apple iPad Pro je jasnou volbou!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije