Dovolená a cestování

Wellness a spousta zábavy, to je dovolená u Slunečních jezer v Senci!

Předpokládáme, že nejčastější téma konverzace mezi vámi a vaším partnerem, je momentálně dovolená. Sluníčko nám pořádně zatápí, kufry jsou v pohotovosti a zbývá učinit zásadní rozhodnutí – kam letos na dovolenou? Pokud se nemůžete dohodnout a hledáte kompromis, který uspokojí obě strany, máme pro vás řešení. Vydejte se na Slovensko – do zahraničí, které není příliš vzdálené a zamiřte směrem k Bratislavě. Tu si ale nechte, co by jeden z tipů na celodenní výlet a zakotvěte 20 kilometrů za metropolí. Vítá vás město Senec a vyhlášená lokalita Sluneční jezera!
Senec Sluneční jezera patří mezi oblíbené dovolenkové destinace a nabízí spoustu zábavy pro všechny věkové skupiny. Kromě jezer samotných, které jsou zřejmě největší lákadlem, si nenechte ujít návštěvu aquaparku. V okolí Sence je nespočet památek a neodolatelných přírodních zákoutí, jak se na Slovensko sluší a patří. A jak vyřešit ubytování Senec? Jen 30 kroků od jednoho z hlavních jezer dominuje tříhvězdičkový hotel Sun, který vám nabídne mnohem více než jen komfortně vybavené pokoje (LED TV, internet, trezor, vlastní WC a koupelna…). V hotelu Sun si přijdou na své vaše chuťové buňky, kterým budete moct dopřát tradiční slovenskou kuchyni a spoustu jiných dobrot. To hlavní jsme si ale nechali nakonec.
Vzhledem k oblibě wellness pobytů, jsme ubytování Senec Sluneční jezera v hotelu Sun nevybrali náhodou. I tento hotel má totiž vlastní wellness zónu, která je jedním slovem luxusní. V harmonickém prostředí si můžete odpočinou ve vířivce nebo ve finské sauně a poté se oddáte šikovným rukám zručného maséra. Nepředstavovali jste si dovolenou nějak takhle? Slovensko je krásná země a není náhoda, že se stále drží na předních příčkách v žebříčku popularity zahraničních destinací. Chcete-li zažít dovolenou, kterou si budete rádi připomínat, pak je Senec a jeho okolí znamenitou volbou!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije