Krása

Vybavení kosmetických salonů využijete doma i vy!

Nebudeme si nic nalhávat. To, jak vypadáte, je v dnešní době velmi důležité. A nejde jen o to, jak působíte na své okolí, ale také o váš osobní pocit. Lidé, kteří o sebe pečují a jsou spokojeni se svým zevnějškem, jsou mnohem vyrovnanější i uvnitř – a protože jsou důležité i detaily, prozradíme vám, jak dosáhnout krásných nehtů. Právě ty jsou možná onou pověstnou pihou na vaší kráse a není nic horšího, když celkový dojem kazí polámané, příliš jemné nebo dokonce okousané nehty. Jak z toho ven? Vymodelujte si gelovky!
Gelové nehty jsou neskutečně populární a pokud nemáte čas na to, abyste pravidelně docházela do nehtového studia, pořiďte si vlastní pomůcky a vymodelujte si stylové nehty v pohodlí domova. Vybavení kosmetických salonů (tedy takové, které je dostatečně kvalitní) vás nevyjde příliš draho a i navzdory vstupní investici do nezbytných nástrojů jako je UV lampa nebo bruska na nehty, nakonec výrazně ušetříte. A to nejen finanční prostředky, ale také spoustu času, který byste strávila dojížděním do salonu. Kompletní výbavičku najdete ve specializovaném e-shopu BeWoman.cz, ve kterém nakupují i profesionálové. Najdete zde vybavení kosmetických salonů od A do Z a samozřejmě vše, co budete potřebovat k domácí modeláži. Nechcete-li na nic zapomenout a kupovat všechny potřeby zvlášť, zaměřte se na sady na gelové nehty. Zajímá vás, co sada obsahuje?
Sady na gelové nehty se skládají z profesionální UV lampy, díky které gel dokonale vytvrdne. Samozřejmostí je několik různých gelů (průhledných i barevných), velmi kvalitní tipy, vonné olejíčky, ozdoby a další drobnosti, bez kterých se při modeláži neobejdete. V sadách bývá také několik pilníků, nicméně doporučujeme dokoupit zmíněnou brusku, se kterou je úprava a odstranění gelových nehtů mnohem rychlejší. Možná si lámete hlavu nad tím, jak svou první modeláž zvládnete – sama a bez pomoci odborníka… V sadách na gelové nehty je ale obsažen také podrobný návod, díky kterému si postup velmi rychle osvojíte a možná si nakonec založíte vlastní nehtové studio. Ostatně proč ne, na BeWoman.cz sežnete vše, co k tomu budete potřebovat!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije