Jak porazit ruletu? Určitě ne náhodnými sázkami

Čím to je, že nás přitahuje nebezpečí a rádi riskujeme? Patrně proto, že bez napětí a adrenalinu by naše životy nebyly tak vzrušující. A jak jste na tom s přístupem k hazardu vy? Napadlo vás někdy, že zkusíte své štěstí v nejbližším kasinu a vsadíte posledních pár žetonů na červenou nebo černou? Pokud jste schopni akceptovat, že můžete o vklad přijít, směle do toho. Nicméně profesionálové sází tak trochu „jinak“. Věděli jste, že někteří lidé vydělávají na ruletě slušné peníze, aniž by riskovali jako občasní hráči? Ruleta patří k nejpopulárnějším hazardním hrám vůbec a najdete ji v každém lepším kasínu. Možná jste si doposud mysleli, že výhra je pouze otázkou náhody, respektive toho, jestli si vás kulička zamiluje a bude padat na vámi vsazená čísla. Pravda je však trochu jiná, překvapující.

Vyhrát může jen ten, kdo najde efektivní strategii

Lidé, kteří se hraní rulety věnují dlouhodobě, moc dobře vědí, že tajemství úspěchu spočívá ve volbě výherní strategie rulety. Systémů, na základě kterých lze sázet mnohem bezpečněji, je nespočet. Některé jsou riskantní a mohou vám přinést velmi vysoké výhry v rekordně krátkém čase. Na druhou stranu ale můžete přijít o nemalou částku. Jiné typy ruletních systémů slouží k šetrnému a dlouhému hraní. Zda se přikloníte k vrabci v hrsti, nebo budete chytat holuba na střeše, je ale jenom na vás. Ať tak, či onak, ruletní systémy vychází z teorie pravděpodobnosti a dokáží minimializovat riziko prohry. Budete-li je striktně dodržovat, možná se vám podaří ruletu přelstít.

Zajímají vás podrobnosti?

Tak jednoduché to samozřejmě není a záleží také na vašich dalších schopnostech. Mimo analytiky jde o koncentraci a sebekázeň a v neposlední řadě i výběr vhodného online kasína. O tom, jak vyhrát v ruletě, si můžete přečíst na tématickém portálu www.casino-hra.cz. Najdete zde detailní popisy ruletních systémů a spoustu užitečných rad pro začátečníky i pokročilé hráče.

Publikováno: 25. 11. 2014

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička