Volný čas a sport

RockJoy přináší kurz lezení na umělé stěně zcela zdarma!

Pokud se rádi vydáváte vstříc novým zážitkům a milujete, když vám v žilách proudí adrenalin, určitě oceníte speciální akci, kterou připravila populární horozelecká škola RockJoy. Ta je určena pro všechny nadšence, kteří si již dlouhou dobu pohrávají s myšlenkou, že vyzkouší, jaké to je zdolávat umělou stěnu, ale zatím se neodhodlali učinit první krok. V případě, že si nejste jistí, zda je lezení tím pravým ořechovým, ale na druhou stranu ho chcete vyzkoušet, neváhejte.

Horolezecká škola RockJoy se rozhodla uspořádat INTRO KURZ lezení na umělé stěně zcela zdarma a to po dobu od 1.11. až do 24.12. Běžná cena kurzu je přitom 500,-, takže se nejedná o slevu rámci desítek korun. Jestliže vás kurz lezení zaujme natolik, že se v aktivitě rozhodnete pokračovat, dostanete desetiprocentní slevu na kurz základů lezení po umělé stěně 1.

Představitelé projektu RockJoy jsou známí svým vstřícným a individuálním přístupem, jakožto i velkým důrazem na bezpečnost. Díky tomu k lezení snadno „přičuchnou“ i lidé, kteří by za normálních okolností do sedáku nevlezli. Využijte speciální akce i vy a zjistěte, zda ve vás dřímá další Mario Merelli! Další informace o akci najdete na webových stránkách rockjoy.cz, obchod s horolezeckým vybavením pak na rockjoyshop.cz. Přejeme vám příjemnou zábavu!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije