RockJoy přináší kurz lezení na umělé stěně zcela zdarma!

Pokud se rádi vydáváte vstříc novým zážitkům a milujete, když vám v žilách proudí adrenalin, určitě oceníte speciální akci, kterou připravila populární horozelecká škola RockJoy. Ta je určena pro všechny nadšence, kteří si již dlouhou dobu pohrávají s myšlenkou, že vyzkouší, jaké to je zdolávat umělou stěnu, ale zatím se neodhodlali učinit první krok. V případě, že si nejste jistí, zda je lezení tím pravým ořechovým, ale na druhou stranu ho chcete vyzkoušet, neváhejte.

Horolezecká škola RockJoy se rozhodla uspořádat INTRO KURZ lezení na umělé stěně zcela zdarma a to po dobu od 1.11. až do 24.12. Běžná cena kurzu je přitom 500,-, takže se nejedná o slevu rámci desítek korun. Jestliže vás kurz lezení zaujme natolik, že se v aktivitě rozhodnete pokračovat, dostanete desetiprocentní slevu na kurz základů lezení po umělé stěně 1.

Představitelé projektu RockJoy jsou známí svým vstřícným a individuálním přístupem, jakožto i velkým důrazem na bezpečnost. Díky tomu k lezení snadno „přičuchnou“ i lidé, kteří by za normálních okolností do sedáku nevlezli. Využijte speciální akce i vy a zjistěte, zda ve vás dřímá další Mario Merelli! Další informace o akci najdete na webových stránkách rockjoy.cz, obchod s horolezeckým vybavením pak na rockjoyshop.cz. Přejeme vám příjemnou zábavu!

Publikováno: 13. 11. 2012

Kategorie: Volný čas a sport

Autor: Honza Vodička

Tagy: kurzy lezení | lezení | rockjoy | umělá stěna