Zařizujete dětský pokoj? Nepodceňujte výběr nábytku!

Zařizování dětského pokoje představuje příjemný, leč poměrně náročný úkol. Pokud jste se dostali do fáze, kdy vašemu malému dítěti nedostačuje hrací koutek ve vaší ložnici, na nic nečekejte a pusťte se do realizace. Děti si zaslouží vlastní království, ve kterém zažijí spoustu dobrodružství. Ještě předtím vás ale čeká svědomitý výběr nábytku. Prozradíme vám, na co se zaměřit a kde seženete vysoce kvalitní řešení na míru za neodolatelnou cenu.

Jaké vlastnosti by měl mít dětský nábytek?

Budoucí dětský pokoj musí splňovat několik důležitých předpokladů. Měl by být útulný, funkční a v neposlední řadě bezpečný. Alfou a omegou je vhodně zvolený nábytek. Ideální dětský nábytek není jen pěkný na pohled, ale také maximálně praktický. Měl by pojmout hračky, oblečení a další nezbytné věci. Zároveň se za každou cenu nesnažte pokojíček naplnit k prasknutí – děti potřebují dostatek místa na hraní. V menším pokojíčku vám přijde vhod vyvýšená postel s prostorem pod ní, případně postel s úložným prostorem. detsky-pokoj Zaměřte se na nábytek, který nemá ostré hrany a prosklené plochy. Zcela zásadní je odolný a zdravotně nezávadný materiál, který zajistí trvale pěkný vzhled. Vyhněte se laciným výrobků, které jsou napuštěny látkami způsobující alergie. Nebojte se investovat do kvality, která se z dlouhodobého hlediska vyplatí – získáte nábytek, který nebudete muset napřesrok vyměnit za nový.

Špičkový nábytek na míru za cenu sériové výroby

Dětský pokoj si zaslouží individuální řešení, a to vám nabídne česká výrobní společnost Nábytek MAX s.r.o. Výhradní zástupce největšího rakouského výrobce nábytku P.MAX pro vás bezplatně vytvoří 3D návrh, který bude naprosto respektovat dispozice dané místnosti a její využití. S výběrem vhodného nábytku vám rádi poradí kvalifikovaní pracovníci v pražském showroomu, kde můžete v rámci inspirace zavítat. Anebo se na vzorové návrhy podívejte hned teď na www.nabytek-max.cz.

Publikováno: 23. 02. 2015

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj