Móda a styl

Jak vyznat lásku skrze tričko

Tento článek by rozhodně neměli číst přívrženci nudné konfekční módy, uniformity a lidé bez špetky smyslu pro humor. Vy ostatní se pohodlně usaďte. Že rádi postojíte? Jak je libo, následující řádky vás stejně posadí na zadek. Dozvíte se v nich, jak naštvat souseda, vyznat své city tajné lásce či jemně naznačit svou sexuální orientaci. Moudro, které praví, že šaty dělají člověka, pravděpodobně všichni dobře znáte. A právě z něho budeme vycházet. Famfáry a červený koberec – show právě začíná. Na scénu vstupuje česká značka YourSIGN, která do světa módy vnesla naprosto neotřelý prvek.

Ukažte svému okolí, co si o něm myslíte

Trika YourSIGN představují originální a vtipný způsob, jak vybočit z řady a dát najevo svůj názor. Nejde o tuctová trička s potiskem, který se vybledne během několika málo praní. Na oblečení YourSIGN totiž žádný potisk nenajdete. Na textilu je našitý pás se suchým zipem, na který můžete dle libosti umístit znaky, obrázky a písmenka. Ke každému triku dostanete potištěné plato, které si sami nastříháte a sestavíte unikátní poselství. Zamilují si ho zejména ti, kteří razí heslo „kam vítr, tam plášť“. Změníte-li politické smýšlení, náboženství nebo náladu, písmenka si jednoduše přeskládáte tak, aby odpovídala momentální situaci. Bojíte-li se své tajné lásce vyznat své city, naflákejte si je na triko. Výsledek se dostaví okamžitě. Výrobce myslel na všechno a dodává nůžky jako součást balení.

Žádné šméčko

Potrpíte si na kvalitní textil? V případě YourSIGN si přijdete na sví. Sortiment se vyrábí z nejkvalitnější bavlny a to ve vysoké gramáži. Oblečení je příjemné na dotek, odolné a barevně stálé. Nově je v prodeji i řada EarthPositiv s nálepkou BIO, která potěší všechny zaryté ochránce přírody. Designové trika jsou k mání v mnoha barevných kombinacích a střizích a výborně se hodí jako originální firemní trika. Dejte svým zaměstnancům triko jako dárek – produktivita práce se zvýší nejméně o 100%. Samozřejmostí by měl být nápis typu „miluji svého šéfa“ nebo „můj boss je jednička“. Díky YourSIGN budete vypadat skvěle a navíc si užijete spoustu legrace.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije