Jak vyznat lásku skrze tričko

Tento článek by rozhodně neměli číst přívrženci nudné konfekční módy, uniformity a lidé bez špetky smyslu pro humor. Vy ostatní se pohodlně usaďte. Že rádi postojíte? Jak je libo, následující řádky vás stejně posadí na zadek. Dozvíte se v nich, jak naštvat souseda, vyznat své city tajné lásce či jemně naznačit svou sexuální orientaci. Moudro, které praví, že šaty dělají člověka, pravděpodobně všichni dobře znáte. A právě z něho budeme vycházet. Famfáry a červený koberec – show právě začíná. Na scénu vstupuje česká značka YourSIGN, která do světa módy vnesla naprosto neotřelý prvek.

Ukažte svému okolí, co si o něm myslíte

Trika YourSIGN představují originální a vtipný způsob, jak vybočit z řady a dát najevo svůj názor. Nejde o tuctová trička s potiskem, který se vybledne během několika málo praní. Na oblečení YourSIGN totiž žádný potisk nenajdete. Na textilu je našitý pás se suchým zipem, na který můžete dle libosti umístit znaky, obrázky a písmenka. Ke každému triku dostanete potištěné plato, které si sami nastříháte a sestavíte unikátní poselství. Zamilují si ho zejména ti, kteří razí heslo „kam vítr, tam plášť“. Změníte-li politické smýšlení, náboženství nebo náladu, písmenka si jednoduše přeskládáte tak, aby odpovídala momentální situaci. Bojíte-li se své tajné lásce vyznat své city, naflákejte si je na triko. Výsledek se dostaví okamžitě. Výrobce myslel na všechno a dodává nůžky jako součást balení.

Žádné šméčko

Potrpíte si na kvalitní textil? V případě YourSIGN si přijdete na sví. Sortiment se vyrábí z nejkvalitnější bavlny a to ve vysoké gramáži. Oblečení je příjemné na dotek, odolné a barevně stálé. Nově je v prodeji i řada EarthPositiv s nálepkou BIO, která potěší všechny zaryté ochránce přírody. Designové trika jsou k mání v mnoha barevných kombinacích a střizích a výborně se hodí jako originální firemní trika. Dejte svým zaměstnancům triko jako dárek – produktivita práce se zvýší nejméně o 100%. Samozřejmostí by měl být nápis typu „miluji svého šéfa“ nebo „můj boss je jednička“. Díky YourSIGN budete vypadat skvěle a navíc si užijete spoustu legrace.

Publikováno: 22. 08. 2012 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: designové triko | firemní trička | firemní trika | trička | trika | triko | triko jako dárek