Podnikání

WebEx Traning Center: Moderní a efektivní metoda online školení

Zapomeňte na tradiční metody výuky. E-learning začíná být out a nahrazuje ho mnohem efektivnější systém. Prim hrají především webináře, které nabízí firmám úplně nové možnosti. Chcete-li své zaměstnance školit tak, jak to dělají ti nejlepší v oboru, začněte využívat novou službu WebEx Training Center, kterou poskytuje známá telekomunikační společnost EMEA.

Co je to WebEx Training Center a co umí?

WebEx Training Center je interaktivní dynamické interaktivní prostředí, v rámci kterého se mohou účastnici setkávat on-line. Ušetří vám spoustu času i finančních prostředků. Obsahuje spoustu praktických nástrojů, díky kterým je výuka velmi efektivní. Lze využít také pro školení zákazníků, obchodních partnerů či studentů. Služba využívá platformu Cisco WebEx Cloud. Bezpečnost a soukromí zajišťuje zabezpečená síť se šifrovaným připojením – vaše data a osobní údaje se v žádném případě nedostanou do nesprávných rukou. Systém podporuje účast až stovky uživatelů, sdílení tabule, multimédií a aplikací a to vše v reálném čase. Video v HD kvalitě (720p) a audio se přenáší prostřednictvím VoIP nebo telefonu. A co je nejlepší? Nebudete potřebovat žádný speciální hardware či software.
Mezi další unikátní nástroje patří i LMS (Learning management systém), který umožňuje řízení studia a integrovaných testů. Ty lze uživatelům zadat před, během i po školení. Samozřejmostí je jednoduchá registrace a reporting dat – stačí jediné kliknutí z prostředí Microsoft Outlook. Veškeré nahrávky lze zaznamenávat do archivu, který mohou uživatelé průběžně využívat dle svého tempa.

Chcete si to vyzkoušet? Můžete i zdarma!

Pokud vás služba WebEx Training Center zaujala, ale nejste si jistí, zda její potenciál využijete naplno, vyzkoušejte si 30 denní verzi zdarma. Všechny důležité informace a kompletní výčet atributů služby najdete na webových stránkách společnosti EMEA. Interaktivní učení není hudba budoucnosti, ale přítomnost!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije