WebEx Traning Center: Moderní a efektivní metoda online školení

Zapomeňte na tradiční metody výuky. E-learning začíná být out a nahrazuje ho mnohem efektivnější systém. Prim hrají především webináře, které nabízí firmám úplně nové možnosti. Chcete-li své zaměstnance školit tak, jak to dělají ti nejlepší v oboru, začněte využívat novou službu WebEx Training Center, kterou poskytuje známá telekomunikační společnost EMEA.

Co je to WebEx Training Center a co umí?

WebEx Training Center je interaktivní dynamické interaktivní prostředí, v rámci kterého se mohou účastnici setkávat on-line. Ušetří vám spoustu času i finančních prostředků. Obsahuje spoustu praktických nástrojů, díky kterým je výuka velmi efektivní. Lze využít také pro školení zákazníků, obchodních partnerů či studentů. Služba využívá platformu Cisco WebEx Cloud. Bezpečnost a soukromí zajišťuje zabezpečená síť se šifrovaným připojením – vaše data a osobní údaje se v žádném případě nedostanou do nesprávných rukou. Systém podporuje účast až stovky uživatelů, sdílení tabule, multimédií a aplikací a to vše v reálném čase. Video v HD kvalitě (720p) a audio se přenáší prostřednictvím VoIP nebo telefonu. A co je nejlepší? Nebudete potřebovat žádný speciální hardware či software. Mezi další unikátní nástroje patří i LMS (Learning management systém), který umožňuje řízení studia a integrovaných testů. Ty lze uživatelům zadat před, během i po školení. Samozřejmostí je jednoduchá registrace a reporting dat – stačí jediné kliknutí z prostředí Microsoft Outlook. Veškeré nahrávky lze zaznamenávat do archivu, který mohou uživatelé průběžně využívat dle svého tempa.

Chcete si to vyzkoušet? Můžete i zdarma!

Pokud vás služba WebEx Training Center zaujala, ale nejste si jistí, zda její potenciál využijete naplno, vyzkoušejte si 30 denní verzi zdarma. Všechny důležité informace a kompletní výčet atributů služby najdete na webových stránkách společnosti EMEA. Interaktivní učení není hudba budoucnosti, ale přítomnost!

Publikováno: 24. 09. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Honza Vodička

Tagy: online školení | webex training center | webináře