Finance

Recenze: AB půjčka bez doložení příjmu

Žádná situace není natolik bezvýchodná, aby se nedala nějakým způsobem vyřešit. Tím spíš, pokud jde o finanční problémy – stačí vše důkladně promyslet a poohlédnout se po výhodné půjčce. Opravdové potíže však mohou nastav případě, kdy žadatel nemůže doložit výši příjmu. Patříte do této skupiny zájemců o půjčku i vy a jen velmi neradi byste se vydali napospas lichvářům a podvodníkům? Pak se vám bude hodit nabídka od I.B.G. Money Czech s.r.o., která patří mezi přímé poskytovatele půjček registrované u Finančního arbitra.Vašim cílem je kvalitní půjčka bez doložení příjmu a dohledat právě takovou není složité. Na internetu se to nabídkami jenom hemží, jenomže drtivá většina firem tvářících se jako solidní poskytovatelé půjček pouze přeposílají klienty k opravdovým poskytovatelům. Tak proč riskovat, že vás někdo oklame, když máte transparentní nabídku jako na dlani? AB půjčka od I.B.G. Money Czech vás v mnoha ohledech mile překvapí.

Základní charakteristika AB půjčky

Výše AB půjčky se pohybuje od 5 000 Kč do 25 000 Kč a řadí se tak mezi malé nebankovní půjčky. Na druhou stranu se ale nemusíte obávat krátké doby splatnosti – budete si ji moct zvolit sami, a to od 20 dnů do 2 let. Můžete si tak měsíční splátky rozložit na delší dobu a minimalizovat jejich výši. Počítejte však s tím, že celková splatná částka bude nižší právě v případě kratší splatnosti.

Kdo si může půjčit?

Odpověď zní – téměř každý. Vzhledem k poměrně malému úvěrovému rámci nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmu a navíc projdete sítem i v případě, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Obejdete se také bez spoluručitele a samozřejmě nebudete muset ručit majetkem. Shrnuto a podtrženo, půjčka bez doložení příjmu od I.B.G. Money Czech představuje naprosto bezpečný způsob, jak zažehnat menší finanční krizi. Zažádat o ni můžete na www.pujcka-bez.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chytré hodinky Apple Watch tě budou motivovat k lepším výkonům!

Chcete být lukostřelec? Potřebné vybavení vám dodá specializovaný e-shop Outfit 4 Events.

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije