Finance

Recenze: AB půjčka bez doložení příjmu

Žádná situace není natolik bezvýchodná, aby se nedala nějakým způsobem vyřešit. Tím spíš, pokud jde o finanční problémy – stačí vše důkladně promyslet a poohlédnout se po výhodné půjčce. Opravdové potíže však mohou nastav případě, kdy žadatel nemůže doložit výši příjmu. Patříte do této skupiny zájemců o půjčku i vy a jen velmi neradi byste se vydali napospas lichvářům a podvodníkům? Pak se vám bude hodit nabídka od I.B.G. Money Czech s.r.o., která patří mezi přímé poskytovatele půjček registrované u Finančního arbitra.Vašim cílem je kvalitní půjčka bez doložení příjmu a dohledat právě takovou není složité. Na internetu se to nabídkami jenom hemží, jenomže drtivá většina firem tvářících se jako solidní poskytovatelé půjček pouze přeposílají klienty k opravdovým poskytovatelům. Tak proč riskovat, že vás někdo oklame, když máte transparentní nabídku jako na dlani? AB půjčka od I.B.G. Money Czech vás v mnoha ohledech mile překvapí.

Základní charakteristika AB půjčky

Výše AB půjčky se pohybuje od 5 000 Kč do 25 000 Kč a řadí se tak mezi malé nebankovní půjčky. Na druhou stranu se ale nemusíte obávat krátké doby splatnosti – budete si ji moct zvolit sami, a to od 20 dnů do 2 let. Můžete si tak měsíční splátky rozložit na delší dobu a minimalizovat jejich výši. Počítejte však s tím, že celková splatná částka bude nižší právě v případě kratší splatnosti.

Kdo si může půjčit?

Odpověď zní – téměř každý. Vzhledem k poměrně malému úvěrovému rámci nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmu a navíc projdete sítem i v případě, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Obejdete se také bez spoluručitele a samozřejmě nebudete muset ručit majetkem. Shrnuto a podtrženo, půjčka bez doložení příjmu od I.B.G. Money Czech představuje naprosto bezpečný způsob, jak zažehnat menší finanční krizi. Zažádat o ni můžete na www.pujcka-bez.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije