Finance

Proč chodit do banky, když můžete využívat internetbanking?

Člověk je tvor líný a zároveň velmi vynalézavý. To, co bylo ještě před deseti lety hudbou budoucnosti je dnes samozřejmostí. Vzpomínáte si ještě, jak jste museli chodit do banky pokaždé, když jste chtěli převést peníze na účet či využít jinou službu? Dnes je převod či kontrola stavu účtu otázkou několika kliknutí. Díky internetu můžeme veškeré platební operace dělat z pohodlí našeho obýváku.  
Pokud máte účet u bankovní společnosti, určitě máte k dispozici také službu internetbanking. Drtivá většina klientů tuto službu využívá a šetří si tak spoustu času, který by strávila na pobočce. Rozhraní internetového bankovnictví je velmi intuitivní a rychle se v něm zorientujete. Skvělým příkladem je internetové bankovnictví od České spořitelny na www.servis24.cz. Pomocí svého identifikačního čísla a hesla se přihlásíte a rázem budete mít k dispozici přehledy nad vašimi účty a možnost využívat platební operace. Samozřejmostí jsou trvalé příkazy k úhradě či platba do zahraničí. Internetové bankovnictví od České spořitelny je jedno z nejlépe vyřešených a konkurovat mu může jen to od Poštovní spořitelny či Komerční banky. Pokud nevíte, jak se dostat do svého internetového bankovnictví u Poštovní spořitelny, zadejte do vyhledávače max internetbanking ps přihlášení a ten vás ihned nasměruje správným směrem.
  Pokud ještě internetové bankovnictví nevyužíváte, informujte se o něm přímo na stránkách vaší banky. Je škoda nevyužívat skvělý systém, který vám ušetří spoustu času.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije