Uncategorized

Luxusní spánek v luxusním saténovém povlečení

Pořídili jste si novou postel a matraci, ale stále jste nedosáhli dokonalého spánku? V tom případě se pusťte do poslední fáze – výběru vhodného povlečení. I to má totiž významný podíl na kvalitě spánku a najdete-li mezi množstvím materiálů ten pravý, konečně se královsky vyspíte. Dnes vám představíme výhody saténu – materiálu, který již na první pohled evokuje luxus.

Proč je satén tak oblíbený?

Satén patří mezi nejoblíbenější materiály, ze kterého se vyrábí povlečení a jeho velmi jemná a hebká struktura nabízí perfektní komfort. Není nic příjemnějšího, než po náročném dni ulehnout do lože, ve kterém se leskne luxusní saténové povlečení a rozhodně se nemusíte bát toho, že vám bude během spánku klouzat. Naopak – moderní satén má speciální strukturu, která klouzání zabraňuje a tím jeho výhody teprve začínají. Jeho výsadou je vynikající termoizolace, která ho předurčuje k celoročnímu použití. V průběhu letních měsíců nedovolí, aby se vaše tělo přehřívalo a v zimě vás naopak dostatečně zahřeje.
Satén dokáže vytvořit optimální teplotu, která je pro spánek velmi důležitá. Předpokladem je samozřejmě kvalitní tkanina a možná vás překvapí, že současný satén není nic jiného než bavlna (hovoříme-li o bavlněném saténu). Aby však povlečení splňovalo vše, co jsme slibovali výše, musí být bavlna kvalitní. Proměna v satén spočívá v přidáním příměsí, bělením, vazbě, mercenizaci, hlazením a několika dalšími technickými postupy, díky kterým finální produkt získá skvělé vlastnosti a navíc vypadá velmi atraktivně. I to je totiž důvod, proč se satén dostává do stále většího počtu ložnic. Jeho exkluzivní vzhled v nás budí pocit výjimečnosti a zdobí interiér.

Vyberte si saténové povlečení na míru svému vkusu!

A jak může vaše nové povlečení vypadat? Záleží čistě na vašem vkusu, povlečení z bavlněného saténu je k dostání ve všech možných designových provedeních a snadno ho sladíte se zbytkem interiéru. Nás zaujaly nové kolekce, na které jsme natrefili ve známém e-shopu MůjPelíšek.cz. Co třeba moderní černobílé saténové povlečení s elipsami? Je vyrobeno ze 100 % bavlněného saténu a uzávěr je na zip. Podle prodejce je vhodné zkombinovat povlečení s jersey prostěradlem. V e-shopu samozřejmě sežnete spoustu dalších barevných variant s odlišným vzorem. Stačí si vybrat! Saténové povlečení

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije