Horké tipy

Prague Pride letos Bude sežeňte si ubytování včas!

Tradice tohoto kulturně zaměřeného festivalu se píše od roku 2011 a stává se symbolem otevřené homosexuality. Prague Pride se zahajuje sobotním průvodem, kde jsou k vidění alegorické vozy a účastníci v odvážných sexy oblecích. Posléze se festival proměňuje v otevřenou debatu, kterou doplňují workshopy, sportovní klání a další neméně zajímavý kulturní program. Kdo se bál, že by se pod tíhou karantény festival neuskutečnil, tak zbytečně, ale pozor – volných lístků už moc není. Stejně tak je i obtížná rezervace ubytování, ale stále máte ještě čas.

Festival Prague Pride i letos

Penziony v Praze se dostávají na samotnou hranici svých kapacit. Máte tak jedinečnou šanci učinit svou rezervaci a zamluvit si jeden z posledních pokojů, které naleznete na portálu hotely.cz. Průvod je velkou událostí, která každoročně přiláká desítky tisíc lidí. Myšlenka tohoto festivalu má kořeny v letech 1970, kdy se poprvé uskutečnil průvod v podobném duchu ve městě New York.

Průvod je zdoben nejen alegorickými vozy, ale i transparenty oslavující Queer kulturu. Nechybí ani zástupci politických stran a významných korporací. V čele pak lze zahlédnout tzv. maršály, kteří tvoří skupinu lidí s nejvýraznější zásluhou na rozvoji tohoto festivalu.

Ubytování v Praze na poslední chvíli

Hledat vhodné ubytování na poslední chvíli je celkem obtížné, proto se raději zaměřte na přilehlé hotely v okolí Prahy. Ubytování mimo město nabízí své výhody. Otevírá cestu k dalším zážitkům v závislosti na lokalitě a navíc získáte mnohem příjemnější pokoj v poklidné atmosféře bez nepříjemného městského ruchu.

Užijte si Prague Pride i v roce 2020, který se již stal neodmyslitelnou součástí pražského léta. Festival zaměřený na homosexuály, bisexuály a lesbičky je akcí nejen pro minoritní zástupce tohoto vyznání, ale kulturní akcí pro širokou veřejnost.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije