Krása

Opravdu krásná budete jen s perfektními nehty. Víte, jak o ně pečovat?

Můžete mít dokonalý sestřih, stylový outfit a bezchybný make-up, ale pověstnou pihou na kráse mohou být vaše nehty. Zajímá vás, jak o nehty pečovat a kde sehnat kvalitní nehtovou kosmetiku za super ceny? Odpovědi se dozvíte v dnešním článku.

Problémy se zastřiháváním vyřeší koupel

Spousta žen naráží na problém již při samotném stříhání. Pokud vám to příliš nejde, zkuste jednoduchý trik – stříhejte si nehty až po teplé koupeli, která je změkčí. Nehty nebudou tak náchylné ke zlomení či třepení a dosáhnete skvělého výsledku. A pokud se zrovna ke koupeli nechystáte, ponořte na chvíli ruce do teplé vody.
Co se týče samotného zastřihávání, nesnažte se nehty zastřihnout až k místu, kde srůstají s kůží, ale nechte si 2 – 3 mm rezervu. Po zastřižení nehtíky zapilujte, čímž předejdete zaháknutí a zatržení. Při zapilování si dejte pozor na to, abyste nehet brousila pouze jedním směrem.

Nevíte, kde koupit manikúrní pomůcky? Zkuste to v e-shopu Nehtová kosmetika na www.bewoman.cz

Nezdravé nehty si zaslouží výživu

Jak si ale počít s lámavými, příliš jemnými nebo roztřepenými nehty? A co rozpraskaná kůžička v okolí nehtového lůžka? I tyto nepříjemné problémy lze vyřešit poměrně jednoduše a to pravidelným vyživováním pomocí speciálních olejíčků. Nejsou drahé a účinek poznáte téměř okamžitě. Pokud si nehty koušete, zapomeňte na jejich potírání přípravkem proti kousání nehtů a raději se spolehněte na svou pevnou vůli. Anebo aplikujte gelové nehty – dokonale vypadající nehtíky vám bude líto kousat. Jinak se svého zlozvyku zřejmě nezbavíte.

Chcete si vymodelovat gelovky doma?

Zatoužila jste po gelových nehtících, které jsou neskutečně trendy? V tom případě se pro potřeby vydejte do specializovaného e-shopu – nehtová kosmetika BeWoman, kde najdete kompletní sortiment nehtové kosmetiky pro domácí použití i pro profesionály. Z široké nabídky potřeb pro péči o nehty, UV gelů a lamp, pilníků a dalších nástrojů a pomůcek si určitě vyberete ty správné. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, nebojte se zeptat, na www.BeWoman.cz totiž prodávají odborníci, kteří nabízeným produktům rozumí. Sada na nehty

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije