Opravdu krásná budete jen s perfektními nehty. Víte, jak o ně pečovat?

Můžete mít dokonalý sestřih, stylový outfit a bezchybný make-up, ale pověstnou pihou na kráse mohou být vaše nehty. Zajímá vás, jak o nehty pečovat a kde sehnat kvalitní nehtovou kosmetiku za super ceny? Odpovědi se dozvíte v dnešním článku.

Problémy se zastřiháváním vyřeší koupel

Spousta žen naráží na problém již při samotném stříhání. Pokud vám to příliš nejde, zkuste jednoduchý trik – stříhejte si nehty až po teplé koupeli, která je změkčí. Nehty nebudou tak náchylné ke zlomení či třepení a dosáhnete skvělého výsledku. A pokud se zrovna ke koupeli nechystáte, ponořte na chvíli ruce do teplé vody. Co se týče samotného zastřihávání, nesnažte se nehty zastřihnout až k místu, kde srůstají s kůží, ale nechte si 2 – 3 mm rezervu. Po zastřižení nehtíky zapilujte, čímž předejdete zaháknutí a zatržení. Při zapilování si dejte pozor na to, abyste nehet brousila pouze jedním směrem.
Nevíte, kde koupit manikúrní pomůcky? Zkuste to v e-shopu Nehtová kosmetika na www.bewoman.cz

Nezdravé nehty si zaslouží výživu

Jak si ale počít s lámavými, příliš jemnými nebo roztřepenými nehty? A co rozpraskaná kůžička v okolí nehtového lůžka? I tyto nepříjemné problémy lze vyřešit poměrně jednoduše a to pravidelným vyživováním pomocí speciálních olejíčků. Nejsou drahé a účinek poznáte téměř okamžitě. Pokud si nehty koušete, zapomeňte na jejich potírání přípravkem proti kousání nehtů a raději se spolehněte na svou pevnou vůli. Anebo aplikujte gelové nehty – dokonale vypadající nehtíky vám bude líto kousat. Jinak se svého zlozvyku zřejmě nezbavíte.

Chcete si vymodelovat gelovky doma?

Zatoužila jste po gelových nehtících, které jsou neskutečně trendy? V tom případě se pro potřeby vydejte do specializovaného e-shopu – nehtová kosmetika BeWoman, kde najdete kompletní sortiment nehtové kosmetiky pro domácí použití i pro profesionály. Z široké nabídky potřeb pro péči o nehty, UV gelů a lamp, pilníků a dalších nástrojů a pomůcek si určitě vyberete ty správné. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, nebojte se zeptat, na www.BeWoman.cz totiž prodávají odborníci, kteří nabízeným produktům rozumí. Sada na nehty